یکی از مهم ترین بخش های آماده شدن عروس خانم برای روز عروسی ، آن چیزی است که در آرایشگاه عروس میگذرد . چون شما برای همیشه در خاطر میهمانان جشن و عکس هایتان ثبت میشوید.

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

در آرایشگاه عروسی از مواد آرایشی بی کیفیت پرهیز کنید

خجالت نکشید و موقع قرارداد با آرایشگاه عروس از آرایشگرتان بخواهید بهترین مواد را برای پوست و موی شما انتخاب کند. استفاده از مواد گریم و میکاپ با کیفیت و مناسب، هم باعث آسودگی شما از دوام آرایش تان تا آخر مراسم عروسی است و هم اینکه در پایان روز خیال تان راحت است که به پوست و مویتان با مواد بی کیفیت آسیب نرسیده است. استفاده از مواد آرایشی بی نام و نشان و بدون کیفیت ممکن است در ظاهر برای شما هزینه کمتری داشته باشد، ولی مطمئن باشید عوارض جانبی دراز مدت آن باعث دردسر تان خواهد شد.

در آرایشگاه عروسی خواسته هایتان را با جزئیات مطرح کنید

مهم ترین روز آرایشگاه رفتن شما همین یک روز است؛ وقتی آرایشگر شما در مورد رنگ رژلب و آرایش چشم تان تصمیم می گیرد حتما اعلام کنید که چه رنگ هایی را بیشتر دوست دارید و با چه رنگ هایی اعتماد به نفس تان بیشتر است. هر چند بخشی از کار را باید به میکاپ کارتان بسپارید ولی اگر قرار باشد مانند دسته ای از عروس ها بعد از دیدن چهره خودتان در آینه احساس غریبی کنید و یا حتی مجبور شوید تمام آرایش تان را پاک کنید، بیشتر در این مورد حساسیت به خرج خواهید داد و با دقت بیشتری تم رنگی آرایش تان را انتخاب می کنید. مثلا اگر شما چشم های کوچکی دارید برای آرایش چشم هایتان باید از سایه های روشن استفاده کنید، افراد با چشمان درشت نیز با استفاده از سایه های تیره، چشمانی گیراتر خواهند داشت. 

مهم این است که در پایان کار حس رضایت توام با زیبایی و اعتماد به نفس داشته باشید.

در مورد موهایتان واقع بین باشید

در مورد مدل موهایتان واقع بین باشید و در آرایشگاه عروس با نشان دادن تصویر انتخابی، دقیقا مدل موی دلخواه تان را بخواهید. بهتر است برای رسیدن به نتیجه بهتر حتما یک بار مدل دلخواه تان را امتحان کنید. شاید مدلی که در نظر گرفته اید با فرم صورت شما هماهنگی نداشته باشد، در این صورت با واقع بینی کامل به دنبال مدل دیگری بگردید.

این نکته را هم در نظر بگیرید که شاید آرایشگاه عروسی که انتخاب کرده اید نتوانسته مدل موی دلخواه تان را برایتان درست کند؛ در این صورت برای تغییر آرایشگرتان درنگ نکنید، چون شما عروس هستید.

زمان را فراموش نکنید

حتما با میکاپ کارتان در مورد زمانی که صرف آرایش شما می شود صحبت کنید. آرایش فوری برای عروسی خوب نمیشود و علاوه بر آن برای رسیدن به کار عکاسی و آتلیه دچار استرس می شوید. برنامه روز عروسی را طوری هماهنگ کنید که شب قبل خوب بخوابید و صبح روز عروسی سر موقع در آرایشگاه عروسی حاضر شوید، تا در مهم ترین روز زندگی تان همه چیز به کام شما باشد.

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.