اگر قرار است برای پرو و خرید لباس عروس این روزها به بازار بروید حتما این 9 نکته را به خاطر بسپارید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

برای پرو و خرید لباس عروس نکته های زیادی وجود دارد. در این مطلب 9 نکته کلیدی را می خوانید.

صبحانه مهم ترین وعده غذایی است

روز را با گرسنگی آغاز کردن عین خودکشی است! اطمینان حاصل کنید که قبل از بیرون رفتن از خانه به قصد خرید و پرو لباس عروس، صبحانه خورده اید.

برای خرید لباس عروس همراهان همدل انتخاب کنید

بیشتر مزون های لباس عروس از آمدن همراه با عروس استقبال می کنند. اما اگر تعداد همراهان زیاد باشد طبیعتا ایده ها و نظرات هم زیادتر و بالطبع متفاوت تر می شود و در نتیجه ممکن است انتخاب تان را دچار مشکل کند. با کسانی برای خرید لباس عروس بروید که نظرشان را قبول دارید و با روحیات شما هنگام خرید آشنا هستند.

کمی بیش از حد معمول آرایش کنید

خرید لباس عروس اتفاقی نیست که هر روز رخ دهد. بنابراین سعی کنید شبیه زمانی آرایش کنید که قرار است لباس عروسی تان را بپوشید.

حواس تان به لباس زیری که می پوشید باشد

لباس زیر مناسب بپوشید. بهتر است بند سوتین شما قابل جدا شدن باشد تا در صورت پرو لباس عروس دکلته تصویر درستی از لباس در ذهن داشته باشید .

به نظرات مشاوران مزون لباس عروس اعتماد کنید

ممکن است مشاور مزون، از مادر شما هم مسن تر باشد اما هرچه باشد او خبره این کار است. مشاور شما صدها لباس دیده که عروس های زیادی با اندام های متفاوت آنها را پوشیده اند. اولویت های خود را به مشاورتان بگویید ، اما نظرات او را هم محترم بشمارید.

سایز لباس عروس را در نظر بگیرید

در نظر داشته باشید که سایز لباس عروس با لباس های دیگر متفاوت است بنابراین انتظار نداشته باشید که سایز لباس عروس تان درست مانند لباس های دیگری باشد که می پوشید.

لباس عروس های مختلف را امتحان کنید

لباس عروس های مختلف را امتحان کنید حتی اگر دوست شان ندارید. به یاد داشته باشید که فقط یک بار لباس عروس می پوشید بنابراین ممکن است مدلی که دوست ندارید کاملا برازنده اندام شما باشد.

با لباس عروس دلخواه تان بچرخید

با لباس عروسی که انتخاب کرده اید راه بروید و بنشینید تا مطمئن شوید که با آن راحت هستید یا نه.

همه چیز را بپرسید

وقتی لباس عروس دلخواهتان را پسندیدید ، نوبت پرداخت ودیعه برای لباس است؛ ممکن است لباس شما نیاز به سنگدوزی یا کارهای دیگر داشته باشد و مجبور باشید هنگام تسویه مبلغ اضافه تر بپردازید. فراموش نکنید که در مورد تخفیف، زمان تحویل و قیمت نهایی همه چیز را در ابتدا بپرسید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.