می‌خواهید یک داماد خوش تیپ در روز عروسی باشید و کل مراسم معطوف به شما باشد. رازهای خوش تیپ شدن داماد را همین جا بخوانید و به آنها عمل کنید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

هیو هریس که در سال 2012 جایزه بهترین ایده‌ها برای مراسم عروسی را گرفته است، 5 نکته برتر خود را برای خوش‌تیپ کردن آقای داماد با شما در میان می‌گذارد.

با عروس مشورت کنید

با همسرتان صحبت کنید. از ایده هایی که او برای شما دارد باخبر شوید و ایده های خودتان را به او بگویید. اگر ایده های شما کاملا دو نظر متفاوت را دنبال می کردند سعی کنید آنها را تا حدی که می شود به همدیگر نزدیک کنید تا هر دو نفرتان خوشحال و راضی باشید.

گره کراوات را ببندید

آیا می دانید که چگونه کراواتتان را گره بزنید که درست و مرتب بایستد و دائم شل نشود؟ یک فروشنده خوب می‌تواند به شما طریقه بستن آن را پیش از مراسم یاد بدهد. آنقدر این کار را تمرین کنید تا وقتی که حتی با چشمان بسته هم بتوانید آن را انجام دهید.

کارهای دقیقه نودی نکنید

هرگز کارهایتان را به لحظه آخر نیاندازید. برنامه پرو کت و شلوار دامادی‌تان را زودتر انجام دهید چون مسلمه دوست ندارید که در مراسم ازدواجتتان لباسی را بر تن داشته باشید که در آن احساس راحتی نمی کنید.

قهرمان بازی در نیاورید!

هیچ اشکالی ندارد اگر عروس لباس دامادی شما را روز قبل از عروسی ببیند. پس او را هم همراه خود ببرید. انتخاب لباس دامادی بدون پرسیدن نظر دیگران مخصوصا عروس خانم کار بسیار مشکلی است.

سراغ فروشگاه های مطمئن بروید

یک فروشگاه خوب و قابل اعتماد را انتخاب کنید که پیش از این حداقل برای یک بار هم که شده از آنجا خرید کرده‌اید. اینطوری خیالتان از بابت کیفیت لباس، مبلغی که می‌پردازید و... کاملا راحت خواهد بود.

راه دیگری برای خوش تیپ‌تر کردن داماد وجود دارد؟ شما چه کار می‌کنید که همسرتان خوش‌تیپ‌تر شود؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.