حلقه ازدواج خانم ها بعد از مدتی جزئی از هویتشان می شوداما از جهت دیگر انتخاب نوع حلقه هم نشان دهنده شخصیت فرد است. به همین بهانه ها به سراغ هنرمندان متأهل رفتیم تا ببینیم آنها در انتخاب حلقه ازدواج خود چه ریزه کاری هایی را در نظر گرفته اند.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

حلقه ازدواج خانم ها بعد از مدتی جزئی از هویتشان می شوداما از جهت دیگر انتخاب نوع حلقه هم نشان دهنده شخصیت فرد است. به همین بهانه ها به سراغ هنرمندان متأهل رفتیم تا ببینیم آنها در انتخاب حلقه ازدواج خود چه ریزه کاری هایی را در نظر گرفته اند.

حلقه ای از گلبرگ های برلیان

خانم لی لا همسر احسان خواجه امیری حلقه ای پر از نگین برای ازدواجش انتخاب کرده است. نگین های گلبرگ شکل که دور تا دور انگشتر را پوشانده اند و دیگر جایی برای خودنمایی طلای سفید آن باقی نگذاشته اند.

 

            

                                     

ساده و درخشان همچون عشق شان

حلقه خانم رویا تیموریان به معنی واقعی کلمه یک رینگ ساده است؛ حلقه ای مسطح از طلای سفید که می توان به راحتی همیشه و همه جا به دست داشت؛ همین حلقه ساده به خوبی شخصیت خاص و به دور از تجملات ایشان را نشان می دهد.

 

                  

سراغ نگین دار نرفته اند

حلقه ازدواج خانم پریچهر حسینی چندان پرتجمل نیست؛ حلقه ای پهن از طلای سفید که با پرداخت طرح نگین را روی آن درآورده اند؛ حلقه ای سنگین که کاملاً مناسب یک خانم با شخصیت است.

 

                      

 

یک انگشتر سنتی ایرانی

خانم برومند روی انگشت حلقه 2 انگشتر به دست کرده است؛ یکی حلقه ای ساده و به اصطلاح معروف رینگ زرد و دیگری انگشتری سفید با نگین بزرگ در نجف با سبکی کاملا ً سنتی که برازندگی دست هایش را چند برابر کرده است.

 

         

 

بی آلایش و به دور از هرگونه تظاهر

حلقه خانم لیلا حاتمی یک رینگ ساده زرد است، آنقدر ساده و باریک که شاید باید برای دیدن آن کمی بیشتر به انگشتان او نگاه کرد؛ همین حلقه ساده می تواند نوع شخصیتش را به خوبی نشان دهد؛ بی آلایش و به دور از هر گونه تظاهر.

 

          

                                    

 

نقوش سنتی با تزئینات مروارید

اگر تا به حال کمی کارهای جنبی خانم لاله اسکندری را دنبال کرده باشید، احتمالا می دانید به هنر دست و ظریف کاری های آن اهمیت زیادی می دهد؛ حلقه ای که وی به دست دارد به دور از این ذهنیت نیست؛ حلقه ای با نقوش سنتی که 2 یا 3 مروارید کوچک، زینت بخش آن شده است.

 

                                 

 

از طرفداران طلای زرد است

گویا خانم ریما رامین فر از آن دسته کسانی هستند که به طلای زرد بیش از سفید علاقه دارند؛ حلقه ایشان حالتی گرد و کروی دارد و شکاف میان آن، حلقه را از سادگی درآورده است.

 

                   

                                 

 

یک حلقه کاملا اشرافی

حلقه پهن خانم نیوشا ضیغمی پر از نگین است و درخشندگی آن بیش از هر چیز روی دست های او جلب توجه می کند؛ حلقه ای سفید که روی آن کمی حالت حصیری دارد و گوشه های برجسته آن نیز ترکیب آن را کامل می کند.

 

                   

 

گلبرگ هایی به دور انگشت

حلقه خانم نیلوفر خوش خلق به گونه ای است که انگار گلبرگ های ریز طلای سفید دور تا دور انگشت او را احاطه کرده است؛ گلبرگ هایی که درون هر کدام نگینی وجود دارد تا درخشندگی خاصی به آن بدهند.

 

          

                                    

 

حلقه ای که همه آن را می پسندند

حلقه همسر سیامک انصاری باریک و نگین دار است اما نه آنقدر پرنگین که دیگر طلای حلقه چندان مشخص نباشد؛ 3 یا 4 نگین نسبتاً درشت روی انگشتر، زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

 

             
 ###

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.