نگرانی از رابطه جنسی با نامزد

هفته اول بااون آقارابطه دهانی داشتم و۲ماه بعد از آن دخول داشتم کاش انجام نمیدادم .در۲ ماه هم قبل از رابطه کامل ۵ باررابطه های دیگه داشتیم.قصدمون از اول ازدواج بود اولین رابطه جنسی من بوده و قبلش رفتم گواهی گرفتم و بعدش رابطه کامل میترسم ازدواج کنیم و تو ذهن خودش راجع به من فکر بد کنه؟پرده من خون و درد نداشت در اولین رابطه وبعد رابطه هم که یکبار بوده بعدش دهانی داریم
پاسخ

سلام به شما کاربر گرامی

اینطور که من برداشت می کنم، شما نگران از این هستید که همسر شما، بعدها از اینکه شما به راحتی با ایشان وارد رابطه جنسی شدید، به شما بدبین شود.

این که شما در هفته اول آشنایی، با ایشان وارد رابطه جنسی شدید که کار صحیحی نبوده است. معمولا، تا قبل از رابطه جنسی، باید یک بازه زمانی برای شناخت جنبه های دیگر فرد مقابل در نظر بگیرید.

مسایل مهمی مانند خلق و خوی طرف مقابل تان، میزان نزدیکی افکار و نگاه شما به آینده و زندگی مشترک، محل سکونت، تعداد فرزند و زمان فرزند آوری و روش فرزند پروری، شاغل بودن یا نبودن شما، توافقات بر سر مسایل اقتصادی، رابطه با خانواده ها و ...لازم است.

البته شناخت از میزان تمایل هریک از زوجین به مسایل جنسی هم یک موضوع مهم است که باید در مورد آن و به موقع، صحبت شود. ولی در این خصوص شما زود اقدام کردید.

آیا بدون در نظر گرفتن این موضوع که ذهن شما را درگیر کرده است، هنوز ایشان را مرد آینده زندگی تان میدانید؟ آیا معیارهای لازم که مد نظر شما هسن را دارا هست؟ آیا به نظر خودتان شما همسر مناسبی برای ایشان خواهید بود؟ در خصوص مواردی که مطرح کردیم، صحبت کرده اید؟

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لطفا کمی صبر کنید...