همسرم از رابطه جنسی با من راضی است؟ این سوالی است که خانم ها هر چند وقت یکبار از خودشان می پرسند و واقعا کنجکاوند بدانند که آیا در این بخش مهم از زندگی مشترکشان آنطور که همسرشان می خواهد جذاب هستند یا نه.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس/ مستانه تابش : صرف نظر از اینکه همسرتان به این سوال شما چه جوابی می دهد می توانید از روی این نشانه ها جذابیت جنسی خودتان را برای همسرتان حدس بزنید.

1. اگر بعد از رابطه با شما دست و ها و پاهایش را جمع می کند و به خواب می رود. جمع کردن دست و پا برای مردها نشانه این است که از اری که انجام داده اند کاملا لذت برده و به معنای واقعی کامله نشئه شده اند!

2. اگر بلافاصله بعد از رسیدن به ارگاسم دوباره میخواهد که با هم نزدیکی کنید. مردها وقتی که از چیزی خوششان بیایند به راحتی نمی تواند از آن بگذرند. پس اگر همسرتان یک بار به ارگاسم رسیده ولی همچنان دوباره می خواهد به شما نزدیک شود قطعا کارتان را خوب انجام داده اید!


3
. اگر بعد از نزدیکی با شما سعی می کند حرف های عاشقانه بزند و دلبری کند یا از محل کار و در طی روز برای تان پیغام های عاشقانه می فرستد و سعی می کند اغواگر و جذاب به نظر برسد پس قطعا از رابطه ای که با او داشته اید به شدت لذت برده است.


4. اگر در طول روز مدام سرغتان می آید تا شما را ببوسد و از نزدیک با شما تماس داشته باشد یا موهایتان را لمس کند و... یعنی از رابطه ای که با شما داشته راضی است و دلش می خواهد خیلی زود دوباره آن را تکرار کند.

5. اگر به شما می گوید که فوق العاده هستید پس مطمئن باشید که دقیقا همین طور است. او این حرف را نمی زند تا خودش را لوس کند یا مودب باشد بلکه از تمام جزئیات رابطه جنسی اش با شما راضی است و می خواهد دفعه های بعد هم دقیقا همه چیز به همین شکل باشد.

     
6. اگر شما هم از رابطه راضی بودید و لذت بردید مطمئن باشید که همسرتان هم همین احساس را داشته است. در غیر این صورت باید دنبال راهی برای جذاب تر شدن رابطه تان باشید.

7.اگر همسرتان دنبال روش های تازه و فانتزی های جدید برای داشتن رابطه زناشویی می گردد یا اگر پیشنهاد می کند که این بار خلاقیت بیشتری به خرج دهید و به جای اتاق خواب به محل دیگری بروید یا اگر پیشنهاد یک سفر آخر هفته به یک ویلای دنج در یک منطقه خوش آب و هوا را می دهد تا بیشتر با هم باشید مطمئن باشید که از رابطه با شما بیش از حد راضی است.

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.