همسرم از نفر سوم در رابطه صحبت می کند

پرسش: 2 سال عقد بودم و یک سال هست که عروسی کردم. همسرم در زمان سکس همش دوست از سکس من با نفر سوم صحبت کنه یا سکس خودش با اطرافیان. اما چون در حد همین بوده تا حالا ناراحت نشدم یکی دوبار ناراحتیمو بروز دادم گفت خیلی خب اگه تو نخوای حرفی نمیزنم اما میترسم خیلی از آینده میترسم نکنه روزی برم ببینم با کسی تو خونم نشسته به نظرتون چیکار باید کرد؟
پاسخ

4 نکته در پاسخ شما باید بگویم:


1- فانتزی ها یا تخیلات جنسی ربطی به واقعیت ندارند و این طور نیست که هروقت کسی به چیزی فکر کرد، حتما آن را انجام می دهد. فانتزی های جنسی گاهی به غنی شدن رابطه کمک هم می کنند و نباید از حضور آنها مضطرب شد.


2- هرچه صمیمیت بین زن و شوهر بیشتر باشد، بیان فانتزی ها امکان پذیرتر و ایمن تر است. به طور کلی ما توصیه می کنیم آدمها فانتزی های جنسی شان را در حریم شخصی خودشان نگه دارند، اما وقتی مردی یا زنی با همسرش احساس نزدیکی می کند، گشوده می شود و ممکن است خیلی از حرف هایی را که با دیگران نمی گوید با همسرش بگوید. این به خودی خود اتفاق بدی نیست. اما از سوی دیگر، اگر بیان این حرفها باعث آزار همسرش شود، همسر هم می تواند در همان فضای صمیمانه درخواست کند که این تخیلات به زبان نیایند. قاعدتا هم هیچ مرد یا زنی نمی خواهد همسرش را در رابطه زناشویی آزار بدهد.


3- هروقت ناراحت می شوید، از هر چیزی، بهترین راه این است که با ادبیاتی محترمانه و نه گزنده و همراه اتهام، ناراحتی تان را ابراز کنید. اگر ابراز ناراحتی همراه تحقیر و برچسب و سرزنش باشد، طبیعتا آدمها احساس خطر می کنند و گارد می گیرند و فاصله می گیرند و این مهم ترین ضربه را به صمیمیت بین زوجها می زند.


4- آیا اگر همسر شما از این حرفها نمی زد، شما مطمئن بودید تا همیشه به شما وفادار است؟ تعهد همسر شما ربطی به فانتزی هایش ندارد. هیچ وقت هم از هیچ آدمی نمی شود مطمئن بود. اما ما زندگی مشترک را با یک تصمیم عاقلانه و بعد از شناخت از طرف مقابل شروع می کنیم و خوش بین می مانیم (راهی جز این نیست) تا زمانی که اتفاقی در دنیای بیرون بیفتد که به اعتماد و خوش بینی ما لطمه بزند. اینکه در ذهن همسر شما چه می گذرد، مهم نیست. رفتار اوست که مهم است.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لطفا کمی صبر کنید...