یک سفر ماه عسل (کیش)،دو گل آرایی ماشین عروس،یک میکاپ داماد ، ده دسته گل عروس ،شانزده کارت هدیه 50 هزار تومانی ،دوازده بن خرید جمعا به مبلغ 650 هزار تومان جوایز قرعه کشی حامیان باشگاه نوعروس در اولین سمینار تخصصی سلامت خانواده بود

اولین سمینار تخصصی سلامت خانواده و مهارت های زندگی زناشویی در روز پنجشنبه 21 خردادماه با سخنرانی اساتید و مشاوران سایت نوعروس در دانشکده پرستاری دانشگاه شهید بهشتی برای اعضا محترم باشگاه و علاقمند برگزار شد.


این سمینار با سخنرانی آقای دکتر شیخ الاسلامی از مشاورین سایت نوعروس، با محوریت روابط جنسی زوجین و اهمیت اصول روابط جنسی در زندگی مشترک آغاز شد و با سخنان آقای مدرس حول محور زندگی شاد و اینکه چگونه میتوانیم با افکار و سخنان مثبت از مهارتهایمان بهره بگیریم ادامه پیدا کرد، نیمه نخست برنامه با پذیرایی از مهمانان توسط باشگاه ایرانیان و آشنایی آنها با خدمات دهندگان حاضر در سالن پایان گرفت . بخش دوم سمینار با سخنرانی خانم دکتر برجیس آغاز شد ،وی درباره مراقبت های ویژه زنان و مسائل مرتبط با نوعروس ها صحبت کردند و به سوالات زوج های حاضر در سمینار پاسخ گفتند.

همه اعضا باشگاه نوعروس برنده شدند

......................................................................................

همه اعضا باشگاه نوعروس برنده شدند

............................................................................................

همه اعضا باشگاه نوعروس برنده شدند 


در بخش پایانی برنامه ،خدمات دهندگان حاضر در سمینار ، به قید قرعه جوایزی را به حضار تقدیم کردند تا مهمانان نوعروس با خاطره خوشی محل سمینار را ترک کنند.باشگاه پذیرایی ایرانیان علاوه بر پذیرایی از میهمانان سمینار ، به 16 زوج نوعروسی کارت هدیه 50 هزار تومانی تقدیم کرد،گل فروشی جی سی که گل آرایی فضای مراسم را نیز بر عهده داشتند ، به 10 نوعروس حاضر در سمینار که در قرعه کشی شانس برنده شدن داشتند دسته گل روز مراسمشان را هدیه داد . هم چنین گل آرایی 2 عدد ماشین عروس نیز جایزه دیگری بود که گلفروشی جی سی به برندگان این سمینار اهدا کرد. آرایشگاه مردانه اسکات هم به 1 داماد خوشبخت میکاپ روز عروسی اش را تقدیم کرد.

همه اعضا باشگاه نوعروس برنده شدند

.......................................................................................

همه اعضا باشگاه نوعروس برنده شدند


خانم زهرا کاردانی و آقای حمید رئیسی زوج خوش شانسی بودند که در حین قرعه کشی ، شماره شان از گوی قرعه کشی بیرون آمدو ارزنده ترین هدیه این مراسم ، سفر ماه عسل به جزیره کیش به ایشان تعلق گرفت. ، ماه عسلی که توسط آتلیه آریا نگار به این زوج خوش شانس اهدا شد. قابل ذکر است که عکس و فیلم برداری از سمینار نیز توسط آریا نگار انجام شد.


فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خانومی که از اسپانسرهای باشگاه نوعروس است نیز جزو اهدا کنندگان جوایز به شرکت کنندگان در سمینار بود . علاوه بر 11 بن تخفیف 50 هزار تومانی برای خرید پکیج بادی میکاپ عروس ، 1 بن خرید 100 هزار تومانی خرید از سایت خانومی را نیز به یکی از برندگان اهدا کرد .

همه اعضا باشگاه نوعروس برنده شدند

 

 اگر شما هم میخواهید عضو باشگاه نوعروس شوید و در سمینارهای ماهانه نوعروس رایگان شرکت کنیدهمین الان عدد 40 را به 30002216 پیامک کنید.     

 

 

                              برای مشاهده آلبوم عکس های سمینار کلیک کنید

###