ورم کردن کلیتوریس بدون درد

سلام وقت بخیر من 29 سالمه و 3 ساله ازدواج کردم تازگی به مشکلی برخوردم که دلیلش و اصلا نمیدونم زمان رابطه جنسی به شدت کلیتوریس ورم میکنه درد نداره فقط سوزش کمی داره و باعث میشه حس خوبی نداشته باشم و تقریبا میل جنسی مو از بین میبره خواهش میکنم راهنمایی کنید در این زمینه ممنونم
پاسخ

درود.

چند تشخیص می تواند مطرح باشد:

۱- آلرژی: ممکن است پوست شما واکنش حساسیتی نشان داده باشد به مثلاً جنس لباس زیری که تازه استفاده کرده اید یا صابون یا ژلی که به تازگی مصرف ش را شروع کرده اید. در این صورت، با یک پماد هیدروکورتیزون سبک درمان صورت می گیرد. البته برای تایید این تشخیص باید از سوی پزشک معاینه شوید.

۲- التهاب در دستگاه جنسی: برای تایید این تشخیص باید با متخصص زنان مشورت کنید. یک معاینه کامل و کولونوسکوپی باید صورت بگیرد تا ببینیم در دیواره واژن یا نقاط دیگر التهاب هست یا نه.

۳- تغییرات هورمونی: علایم دیگری از قبیل بی نظمی قاعدگی و آکنه هم همراه آن هست. افزایش هورمون جنسی مردانه در یک خانم، ممکن است منجر به بزرگ شدن کلیتوریس شود.

۴- یک تشخیص دیگر، «والوودینیا» ست که به احساس درد سوزشی در آلت جنسی زنان گفته می شود که با کوچکترین تحریک، ایجاد می شود. PVD علت مشخصی ندارد اما درمان آن با یک سری تمرینات سکس تراپی امکان پذیر است.

۵- گاهی برخی دردهای بی دلیل در هر نقطه ای از بدن، نشانه افسردگی و اضطراب هستند. با مشورت با روان پزشک و درمان افسردگی، آن دردها هم خوب می شود.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لطفا کمی صبر کنید...