8 عکس

ولنتاین 2018؛ مدل های آرایش جذاب

ولنتاین یکی از بهترین روزهای سال است. در روز ولنتاین می توانید بدون خجالت هر چقدر می خواهید از رنگ صورتی استفاده کنید، به عنوان صبحانه، نهار و شام شکلات بخورید، و همچنین کلی هدایای مختلف دریافت کنید. اما چیزی که بیشتر از همه جذابیت دارد مدل های آرایش مخصوص ولنتاین است که در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. چند تا از بهترین مدل های آرایش مخصوص ولنتاین 2018 را در این گالری ببینید.
آرایش ولنتاین 2018؛ قلب روی گونه

در این مدل آرایش فانتزی ولنتاین 2018 از رنگ صورتی برای گونه ها، روی بینی و لب ها استفاده شده است. شکل های قلب روی گونه این مدل آرایش را به یک اثر هنری تبدیل کرده است.

آرایش ولنتاین 2018؛ چشم های صورتی اکلیل دار

در این مدل آرایش ولنتاین 2018 نیز از رنگ صورتی استفاده شده. اما این بار برای چشم ها. همچنین استفاده از اکلیل و قلب زیبایی خاصی به این مدل آرایش بخشیده است.

آرایش ولنتاین 2018؛ لب های مات و چشم های براق

در این مدل آرایش ولنتاین 2018 روی چشم ها تمرکز شده است. لب ها صورتی مات هستند تا خیلی جلب توجه نکنند و توجه روی چشم های براق که هنرمندانه با طیف های رنگی مختلف آرایش شده اند جلب شود.

آرایش ولنتاین 2018؛ قلب روی پلک

در این مدل آرایش ولنتاین 2018 هم از رنگ صورتی و نماد قلب استفاده شده است.

آرایش ولنتاین 2018؛ رنگ صورتی و نماد قلب

رنگ صورتی و نماد قلب دو تا از اصلی ترین ترندهای آرایش ولنتاین 2018 هستند. در این مدل آرایش از دو قلب سفید اکلیلی پشت پلک ها و سه قلب کوچک صورتی کنار چشم استفاده شده است.

آرایش ولنتاین 2018، پرنده و قلب

در این سبک آرایش فانتزی ولنتاین 2018 از دو پرنده کوچک و سه قلب در بالای ابرو استفاده شده است. نقطه های رنگارنگ بالای پلک جلوه خاصی به این مدل آرایش بخشیده اند.

آرایش ولنتاین 2018؛ آرایش مات

در این مدل آرایش ولنتاین 2018 برخلاف مدل های آرایش قبلی از رنگ های تیره و کاملا مات استفاده شده است. فقط گوشه پلک و زیر چشم کمی براق است.

آرایش ولنتاین 2018؛ قرمز و مشکی

در این سبک آرایش ولنتاین 2018 از رنگ های قرمز و مشکی کنار هم به زیبایی استفاده شده است. قلب کوچک پشت پلک این آرایش را حسابی ولنتاینی کرده است.

لطفا کمی صبر کنید...