پوست

پوست

روش هایی موثر برای ایجاد عادت های مراقبت از پوست

برای شادابی و شفافیت پوست صورت خود تا کنون چه اقداماتی کرده‌اید؟ با این سوال حتما به یاد کرم‌هایی که استفاده کرده‌اید و یا حتی استفاده نکرده‌اید خواهید افتاد. پوست شما روزانه نیازهای زیادی دارد که اگر شما آن نیازها را تامین نکنید، دیر یا زود دچار عوارضی مثل پیری زودرس پوست، لک، چین و چروک و افتادگی پوست خواهید شد. در اینجا به چند عادت‌ خوب برای مراقبت از پوست، اشاره می‌کنیم.

پوست

برای خودتان وقت بگذارید

اگر در روزهای نزدیک عروسی گرفتار کار و مشکلات زیادی هستید به کمک چند بهانه کوچک خودتان را خوشحال کنید؛ در یک جمله، برای خودتان وقت بگذارید

پوست

راه و روش نگهداری از پوست معمولی

حتی اگر پوستی معمولی دارید، باز هم باید کرم ها، ضدآفتاب ها و پاک کننده های مناسب پوست معمولی را تهیه کنید تا همیشه پوستی سالم و شاداب داشته باشید

پوست

برای درمان آفتاب سوختگی در خانه چه باید کرد؟

تابستان است و بازار آفتاب گرفتن داغ داغ! اگر ناغافل خودتان را سوزانده اید، این راه های خانگی درمان آفتاب سوختگی به دردتان می خورد؛ اگر آفتاب سوختگی تان شدید است، باید به متخصص پوست مراجعه کنید.

پوست

چطور دچار پیری زودرس پوست نشویم؟

تابستان است و آفتاب. آفتاب داغ است و سوزان. آنقدر سوزان که به راحتی پوست را کباب می کند و همین می شود عامل پیری زودرس پوست! می خواهید چطور دچار پیری زودرس پوست نشوید؟ این مطلب را از اول تا آخر بخوانید!

پوست

لایه برداری پوست با دانه های قهوه!

می گویند اسکراب پوست با دانه های قهوه یکی از بهترین روش های لایه برداری پوست است؛ این حرف یک ادعاست یا واقعا دانه های قهوه لایه بردار خوبی برای پوست هستند؟!

پوست

روش صحیح شستن صورت را می دانید؟

همه مان فکر می کنیم بلدیم صورت مان را بشوییم اما عموما دچار اشتباه هایی می شویم که به پوست آسیب می زنند! اینجا روش صحیح شستن صورت را یاد می گیرید

پوست

فهرست لوازم آرایش سفری

کیف لوازم آرایش همیشگی برای سفر به درد نمی خورد؛ باید فهرستی از لوازم آرایش مورد نیاز در سفرتان داشته باشید تا هم جای زیادی نگیرند و هم، در لحظه های حساس به دادتان برسند!

پوست

لوازم آرایش را چطور باید تمیز کرد؟

برای اینکه از ابتلا به برخی بیماری های پوستی دور بمانید لازم است که هر چند وقت یکبار لوازم آرایش تان را ضدعفونی کنید؛ اما می دانید هر یک از لوازم آرایش را چطور باید تمیز کرد؟

پوست

جوانسازی عروس در خانه

پاک سازی پوست یکی از مواردی است که باعث شادابی و زیبایی طبیعی پوست صورت شما می شود. برای پاک سازی پوست، روش های متفاوتی وجود دارد، ولی نیازی به روش های پیچیده و وقت گیر برای پاک سازی پوست نیست.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

باغ تالار کوروش کبیر
اشغال ترین باغ توی احمداباد مستوفی بود مدیریت بی انضباط بی درو...

پریروز

آتلیه فریبا اسدی
کارشون بی نظیره مراسم مارو انجام دادن خیلی راضی هستیم از تیم خ...

9 روز قبل

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
هر کی نامزد داره و دختره شمارشو بدح منم دخترم یکم دردو دل کنیم...

12 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...