زیبایی اصولی دارد و یکی از این اصول شناخت جنس پوست و مو است،شناختی که به مراقبت و نگهداری بهتر کمک کند.عروس خانم هایی که دغدغه پوست صاف و زیبا و درخشان دارید، آیا می دانید که برای مراقبت درست و اصولی از پوست اول باید نوع آن را تشخیص دهید؟

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.


تحریریه نو عروس /مستانه تابش: فرقی نمی کند که در شرف ازدواجید یا نه، عروس شده اید و به خانه بخت رفته اید یا هنوز منتظرید که شاهزاده با اسب سفیدش از راه برسد چون در هر صورت داشتن پوست صاف و درخشان و بدون هر گونه جوش و لک، آرزوی شماست. چطور می شود این آرزو را برآورده کرد؟ منطقی ترین راه حل این است که اول نوع پوست خود را بشناسید و بعد اقدام به مراقبت و درمان کنید.


از کجا بفهمم پوستم چه جنسی دارد؟


راه حلی که متخصصان پوست به شما پیشنهاد می دهند بسیار ساده است و فقط به یک برگ دستمال کاغذی احتیاج دارد. کافیست شب قبل صورت خود را تمیز کرده و بخوابید. صبح که از خواب بیدار شدید یک دستمال کاغذی بردارید و آن را روی همه صورتتان بکشید.

· کسانی که پوست چرب دارند، لکه های چربی را همه جای دستمال به چشم می بینند.


· کسانی که پوستشان خشک است هیچ تغییری روی دستمال مشاهده نمی کنند اما احساس می کنند که پوستشان کمی کشیده شده است.

· کسانی که پوست مختلط دارند لکه چربی را فقط وسط دستمال یعنی بخشی که از روی بینی و چانه رد شده مشاهده می کنند.


· کسانی که پوست معمولی دارند هم تغییری روی دستمال ندیده و البته بعد از تماس دستمال با پوست صورت شان احساس خشکی هم روی پوست خود ندارند.

         پوست چرب یا خشک؟

پوست چرب باشد بهتر است یا خشک؟

پاسخ درست هیچ کدام است. بهترین نوع پوست ،پوست معمولی است. روی این نوع پوست منافذ باز بزرگ دیده نمی شود و پوست حالت تکه تکه و لکه دار هم ندارد. با این حال کسانی که پوست معمولی دارند هم باید مراقبت های معمول را از پوست شان انجام دهند و حواس شان باشد که با افزایش سن خطر بروز چین و چروک آنها هم بالا میرود.

 

راه چاره پوست های چرب و خشک چیست؟

برای کنترل چربی پوست افرادی  که از چرب بودن پوستشان شاکی هستند و نمیتوانند آرایش یکدست و ماندگار داشته باشند ،


###

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.