مشهورترین طراحان لباس عروس با طرح‌های فرضی‌شان به پیشواز عروسی جنیفر انیستون و آنجلینا جولی رفته‌اند

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

با توجه به نزدیک شدن مراسم عروسی جنیفر انیستون و آنجلینا جولی، دو رقیب بزرگ هالیوود، خیالبافی نکردن درباره این جشن و اتفاقاتی که می‌افتد، تقریبا غیرممکن است.
البته که ما می‌توانیم راجع بخش‌هایی مثل محل برگزاری، دکوراسیون و مهمان‌هایی که دعوت می‌شوند کنجکاوی کنیم و حدس و گمان‌هایی هم بزنیم ولی مهمترین قسمت این خیالبافی‌ها تصوری است که از لباس عروسی‌ این دو ستاره موفق سینما به ذهن می‌آید.
جنیفر و آنجلینا، هر دو سبک خاص خود را در لباس پوشیدن دارند و احتمالا کمد لباس‌هایشان پر از لباس‌های برندهای معروف دنیا هست، در حالیکه آنجلینا همیشه دنبال لباس‌های تنگ و بلند است که با یک گردنبند خیره‌کننده همراه می‌شود، جنیفر اغلب سبک کلاسیک و ساده را می پسندد. بنابراین وقتی نوبت به خیالبافی درباره لباس عروسی این دو نفر می‌رسد، طرح‌های مختلفی به ذهنمان می‌رسد.
پایگاه اینترنتی معروف «Brides» از برخی طرح‌هایی که تعدادی از طراحان معروف و سرشناس لباس عروس برای این دو هنرپیشه مشهور کشیده‌اند، رونمایی کرده است. ریم آکرا، تیا، واترز، هیلی پیژ و آلفرد آنجلو، همه و همه جزو غول‌های دنیا مد و طراحی لباس عروس هستند که تمام استعداد و خلاقیتشان را برای نشان دادن طرح‌های اختصاصی خود به کار گرفته اند. بد نیست شما هم نگاهی به این طرح‌ها بیندازید.

 

 

لباس عروسی که ریم آکرا برای جینفر طراحی کرده لباس بدون بندی است که یک شنل روی آن می‌آید و جلوه‌ای رویایی به لباس می‌دهد. و مدلی که برای آنجلینا انتخاب شده، لباس عروسی دو بنده با دامن شیپوری است.

 


تیا در طرح پیشنهادی‌اش حتی مدل آرایش این دو عروس مشهور را هم مشخص کرده بود. بنابر طرح تیا، دامن لباس آنجلینا و جنیفر پر و نقش و نگار و تقریبا شبیه هم است اما این دو طرح در قسمت سینه و شانه تفاوت‌های اساسی با هم دارند.

 


لباس عروسی که واترز برای جنیفر طراحی کرده مدلی دو بنده است که یقه‌ای به شکل هفت دارد و پشت آن تا وسطهای کمر باز است. درحالیکه لباس طراحی شده برای آنجلینا آستین‌دار بوده و یقه بسته است. در ضمن تور بلندی در قسمت پشت لباس این طرح را کامل می کند.

 


بر اساس طرح آلفرد آنجلو، همسر برد پیت باید لباسی توری بپوشد که پشت آن از زیر گردن تا انتهای کمر باز است در حالیکه طرح او برای همسر سابق بردپیت شامل یک لباس عروس ساده با یقه هفت است که تمام آن گلدوزی و با سنگ کار شده است.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.