اگر می‌خواهید یک جشن عروسی بی‌عیب و نقص داشته باشید بهتر است چند تا از اتفاقات غیرمنتظره و محتمل را با ما مرور کنید.

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

اگر می‌خواهید یک جشن عروسی بی‌عیب و نقص داشته باشید بهتر است چند تا از این موارد را با ما مرور کنیم تا در صورت پیش‌آمد انها بدانید چه باید بکنید.

جشن با برنامه پیش نمی‌رود

برای پیش‌گیری از این موضوع باید در برنامه‌ریزی جشن عروسی زمان‌هایی را هم برای شرایط اجتناب‌ناپذیر در نظر بگیرید. مثلا شاید حساب کرده باشید که از ساعت 15:00-17:00 در آتلیه باشید و قرار‌تان را هم با عاقد راس ساعت 18:00 تنظیم کرده باشید اما در راه آتلیه تا محل عقد ترافیک سنگین باشد. بنابراین بهتر است اگر آن مسیر در حالت عادی 1 ساعت طول می‌کشد شما برای ان روز 1 ساعت و نیم زمان بگذارید تا در صورت وجود ترافیک احتمالی مشکلی ایجاد نشود.

باد گل‌های ماشین را برد

گل‌ها با چسب روی خودرو قرار می‌‌گیرند و اگر گل‌فروش دسته‌ها و سبدهای گل را به ماشین شما بچسباند فشار باد در حین حرکت و همچنین وزن سنگین دسته‌گل باعث می‌شود که گل‌ها کنده شوند برای پیش‌گیری از این موضوع در گل‌فروشی مدلی را انتخاب کنید که دسته‌های خیلی سنگین نداشته باشد و همچنین از داماد بخواهید که با سرعت زیاد رانندگی نکند.

کیک از روی پایه‌اش افتاد

این اتفاق اصلا جالبی نیست چون ممکن است کیک ناگهان روی پیراهن سفید عروس خانم یا کت‌و‌شلوار آقای داماد بیافتد یا اصلا طوری بر زمین بیافتد که ا دیگر قابل خوردن نباشد و نتوان با آن عکس‌های خاطره‌‌انگیز بریدن کیک را انداخت. اگر می‌‌خواهید دچار چنین حادثه‌ای نشوید دقت کنید که میز کیک محکم باشد و لق نخورد. سطح مقطع پایه و ضخامت و سنگینی ان باید با وزن کیک هماهنگی داشته باشد. اگر مراسم شما در باغ است سطح زیر میز باید صاف باشد. از مدیر برنامه‌های‌تان بخواهید که دور میز کیک را خلوت کند تا هل دادن به میز سبب افتادن کیک نشود. اگر فاصله قنادی تا محل برگزاری جشن زیاد و هوا گرم است سعی کنید کیک را تا زمان برش در یخچال نگاه دارید تا شل نشود.

عکاس حالش خوب نیست

گاهی پیش می‌آید که عکاس یا موزیسین شما فردی با روحیه ضعیف است و در مهم‌ترین روز زندگی شما برایش مشکلی عاطفی پیش‌ می‌آید و ان‌طور که باید وظیفه‌اش را انجام نمی‌دهد. بنابراین بهتر است هنگام انتخاب این افراد با انها قرار داد ببندید یا از تیم‌های 2-3 نفره را استخدام کنید.

همسایه‌ها از سروصدا کلافه شدند

نمی‌توانید انتظار داشته باشید که همه حوصله جشن شما را داشته باشند این اتفاق معمولا زمانی رخ می‌دهد که عروسی در یک مجتمع مسکونی برگزار می‌شود برای پیش‌گیری از این موضوع باید دیوارها را عایق بندی‌ کنید یا قبل از برگزاری جشن از همسایه‌ها رضایت بگیرید.

شام به موقع نرسید

گاهی برخی از برگزار کننده‌ها از شما مبلغ هنگفتی را می‌گیرند و انتظار یک شام باشکوه را دارید اما هنگام سرو غذا می‌بینید که غذا واقعا کم آمده، مهمان‌ها گرسنه‌اند و دور میز شام هرج‌و‌مرج وحشتناکی برقرار است. این یعنی یک آبروریزی تاریخی. حتما قبل از انتخاب شرکت برگزار کننده به مجالسی که شرکت برگزار می‌کند بروید و تمام شرایط را بررسی کنید. مدیریت مقدار غذا و روند حرکت مهمان‌ها دور میز شام بسیار مهم است در غیر این صورت مجلس‌تان تا مدت‌ها موضوع صحبت‌های تمسخرآمیز دیگران است.

هیچ خاطره ای از یک اتفاق غیرمنتظره در شب عروسیتان دارید که بخواهید با ما در میان بگذار

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.