چاقی

چاقی

چاقی شکمی، چاره دارد؟

پرسش: نسبت به تمام اندامم شکمم بزرگ و سفت است و خیلی اذیت میکنه با مدت زمان ورزش و کمی هم رژیم خیلی تاثیر نکرد و ورزش ها هم اذیتم میکنن. نمیدانم راهی هست که زودتر از شرش خلاص شم. چاقی من درجه ١ بررسی شده و مشکل اصلی هم شکم برامده و سفت است.چی کار باید بکنم اشتهایم زیاد است و در وقت استرس و عصبانیت بیشتر میخورم.

چاقی

چگونه تا روز عروسی چاق شوم؟

پرسش : 3 ماهه دیگه عروسیمه. متاسفانه روز به روز دارم ضعیف تر میشم. اشتهام کم شده. از قرص اشتها اورم استفاده کردم ولی متاسفانه خواب آوره و در محل کارم دچار مشکل میشم. به نظرتون چه غذاهایی رو مصرف کنم خوبه؟ من بیشتر ساعاتو در بیرون از خونه هستم. نمیشه طوری برنامه ریزی کرد که در روز 3یا4 وعده غذایی داشته باشم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

چاقی

به خاطر چاقی رابطه ام داره خراب میشه

پرسش: من صد و چهار کیلو وزنم است و صد و شصت سانتی متر قدم هست و الان بیست و شش ساله هستم. یک سال پیش عروسی کردم و از آن موقع هم ده کیلو چاق شدم. به اندازه موهای سرم رژیم گرفتم و ورزش کردم و طب سوزنی و.... را امتحان کردم. البته نمی گویم که جواب نمی دهد، چرا لاغر می شوم ولی بعدش زود وزنم بالا می رود و این مساله کلافه ام کرده. شوهرم از دیدن اندام من بدش می آید و روابط مان خیلی تحت تاثیر قرار گرفته است و من واقعا افسرده و عصبی و ناراحت هستم و می ترسم زندگی ام سر این موضوع به هم بخورد. دکتر غدد هم رفتم و مشکلی نداشتم. در مورد جراحی چاقی شنیدم ولی راستش کمی می ترسم چون اطلاعات کافی ندارم. ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.

چاقی

کم کاری تیروئید باعث چاقی می شود؟

غده تیروئید غده ای پروانه ای شکل در جلوی گلوست که کم کاری یا پرکاری آن می تواند ده ها عارضه مختلف را برای بدن ایجاد کند اما خانم ها معمولا از کم کاری تیروئید می ترسند چون نگرانند که این بیماری باعث چاقی شان شود.

چاقی

لاغریم اعتماد به نفسم رو گرفته

پرسش : ۲۸ سالمه قد ۱۶۱ و وزنم ۴۴ کیلو و تازه ازدواج کردم. لاغری زیاد اعتماد به نفسمو ازم گرفته. میخواستم ببینم آیا لاغری باعث این شده سینه های کوچکی داشته باشم؟ فک نمیکنم لاغری ام ژنتیکی باشه و می خوام سریعا چاق شم البته وقتی غذا می خورم زود سیر میشم.

چاقی

باشگاه و رژیم برام بیفایده بوده، چه کنم؟

پرسش: 24 سالمه، قدم 163 و وزنم ،86 8 دی ماه مراسم عقدمه . بیشتر وقتا نهارم سوپ یا سالاده خیلی مواقع هم نهار نمیخورم، صبحانه هم که یه لقمه نون و پنیر به همره چای شیرین.به خاطر تنبلی تخمدان و کم کاری تیروئید دارو مصرف میکنم که بدلیل هورمونی بودنشون چاقم کردن تا 1ماه پیش وزنم 79 بود ولی دارو ها باعث افزایش وزن شدن. باشگاه هم رفتم ولی بی فایده بوده خواهش میکنم راهنماییم کنید من چیکار باید بکنم . حالم داره از خودم بهم میخوره.

چاقی

با باشگاه رفتن نتیجه نگرفتم

پرسش : من 24 سالمه قدم160 وزنم70. همیشه از قسمت پشت بازو و سر بازو و زیر بغل چاق میشم و از پایین تنه نسبت به بالا تنه لاغرترم باشگاه هم زیاد رفتم ولی نتیجه نگرفتم. مربیم اجازه نداد قرص بخورم.6 ماه دیگه عروسیمه.

چاقی

2 روز رژیم بگیر، یک عمر لاغر بمان

تازه ازدواج کردید و بدون اینکه خودتان متوجه شوید چند کیلو چاق شده‌اید؟ دنبال رژیمی می‌گردید که با برنامه‌های زندگی‌تان تداخل پیدا نکند؟ در این صورت دو روز رژیم گرفتن در هفته برای کاهش وزن برای شما چیزی شبیه رویاست، مگر نه؟

چاقی

چرا چاق ها افسرده می شوند؟

بعضی ها، به خصوص بعد از ازدواج دچار چاقی و بعد هم افسردگی می شوند؛ دکتر رزاقی به شما خواهد گفت چرا چاق ها افسرده می شوند.

چاقی

چه کنیم بعد از ازدواج چاق نشویم؟

معمولا بیشتر افراد بعد از ازدواج درگیر چاقی می شوند؛ اگر شما هم نگران چاقی بعد از ازدواج هستید با کمک چند نکته ساده از اضافه وزن و چاقی دور بمانید

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

باغ تالار کوروش کبیر
اشغال ترین باغ توی احمداباد مستوفی بود مدیریت بی انضباط بی درو...

پریروز

آتلیه فریبا اسدی
کارشون بی نظیره مراسم مارو انجام دادن خیلی راضی هستیم از تیم خ...

9 روز قبل

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
هر کی نامزد داره و دختره شمارشو بدح منم دخترم یکم دردو دل کنیم...

12 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...