انجام یکسری کار کوچک که ممکن است اصلا به چشم نیایند، می تواند در زندگی مشترک شما تاثیرگذار باشد؛بخشی از این کارها هزینه ندارد ولی زندگی مشترکتان را متحول میکند .

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

تحریریه نوعروس/میترا شکری : انجام یکسری کار کوچک که ممکن است اصلا به چشم نیایند آنقدر می تواند در زندگی مشترک شما تاثیر بگذارد که باورتان نمی شود. این کارها با اینکه هزینه ای برای شما ندارد اما تاثیرش در زندگی تان بسیار چشمگیر است. ادامه ی این مطلب را بخوانید و قدم هایی که برای رمانتیک تر شدن زندگی تان لازم است را بردارید.

نوشتن نامه
زمانی که درگیر زندگی مشترک می شوید مسائل مالی و مسئولیت های جدیدی که بر عهده می گیرید ممکن است شما را کمی از زندگی عاشقانه و ایده آلی که تصورش را می کردید دور کند. برای اینکه زندگی تان از حال و هوای دوست داشتن نیفتد، بهتر است گاهی دست به قلم شوید و برای همسرتان نامه بنویسید. نامه هایی که می توانند لا به لای کیف کارش، کیف پولش،‌کتاب هایی که می‌خواند، روی ظرف غذاهایش، روی در ورودی و ... چسبانده شوند تا او درست زمانی که توقع دیدن چنین چیزی را ندارد، سورپرایز شود.

قرار بگذارید
یک ترفند ساده ی دیگر که می توانید برای بهبود روابط زناشویی تان انجام بدهید، این است که با هم قرارهای خارج از منزل بگذارید. خیلی ها گمان می کنند چون خانه دارند و می توانند در آن زندگی کنند، دیگر لازم نیست پولی صرف رستوران، کافه و... کنند و ترجیح می دهند در خانه شان بمانند در حالیکه قرارهای عاشقانه برای دوام زندگی عاشقانه ی شما جز بهترین گزینه هاست. ماهی یکبار، دو هفته یکبار بسته به وقت و شرایط مالی که دارید، همسرتان را به یک کافه دعوت کنید و چند ساعتی را به دور از دغدغه های مالی و خانوادگی با هم گرم صحبت شوید. درست مثل دوران شیرین نامزدی تان.

آراسته باشید
آراسته بودن و لباس تمیز پوشیدن فقط برای زمانی که شما قصد رفتن به سرکار را دارید نیست. اتفاقا بیشتر از هر وقت دیگری بهتر است زمانیکه در خانه هستید به خودتان برسید. با این کار هم به خودتان هم به کسانی که شما را در خانه می بینند احترام می گذارید. لطفا آراسته بودن را با آرایش کردن و براشینگ هر روز مو اشتباه نگیرید. منظورمان از آراستگی حفظ نظافت، پاکیزگی و مرتب بودن است.

چند ترفند ساده برای رمانتیک تر شدن زندگی مشترک
انجام کارهای مشترک
یکی از کارهایی که روانشناسان اعتقاد دارند انجام آن برای استحکام زندگی مشترک خیلی مفید است تعریف یک سری کار مشترک و انجام آنها با یکدیگر است. مثلا شما یک روز در هفته را به این اختصاص بدهید که کنار هم آشپزی کنید. همسرتان می تواند کارهای جانبی مثل خرد کردن یا شستن ظرف ها را انجام بدهد و شما هم مشغول درست کردن غذا شوید.
یا مثلا اگر مشغول ظرف شستن هستید، از همسرتان بخواهید کنار شما بایستد و شروع به آب کشیدن کند و خودتان مشغول شستن ظرف ها شوید. انجام کارهای مشترک از شما فرصت این کار را می گیرد که هر کدام به تنهایی مشغول به کار شوید. بهترین فرصت برای انجام یک کار مشترک، خرید کردن است. خیلی از خانم ها به تنهایی خرید می کنند یا این کار را وظیفه‌ی آقایان می دانند برای اینکه چند ساعتی که صرف خرید کردن می شود را با هم بگذرانید، بهتر است با هم برای خرید کردن اقدام کنید. چه خرید خانه و چه خرید لباس.

رزرو بلیط
اگر همسرتان به کنسرت، ماساژ، فوتبال، سینما و ... علاقمند است، می توانید با در نظر گرفتن تایم های خالی اش برای او بلیط تهیه کنید و این فرصت را در اختیارش قرار بدهید که تا بتوانید چند ساعتی را به دور از مشغله های کاری و گرفتاری های خانوادگی در فضایی که دوست دارد سر کند.

پیاده روی کنید
اگر عادت کردید برای خرید از سر کوچه هم ماشین را از پارکینگ در بیاورید و راهی خیابان شوید، این عادت را ترک کنید و مدتی را با همسرتان به قدم زدن مشغول شوید. راه رفتن کنار هم حس خوبی به آدم می دهد و این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که با هم از هر دری حرف بزنید و بیشتر احساس نزدیکی کنید.

خانه را زیبا کنید
شمع روشن کردن، استفاده از گل در تزئین خانه نه تنها به خانه تان زیبایی می دهد بلکه حس رمانتیکی در وجود اعضای خانه و کسانی که به خانه ی شما رفت و آمد دارند ایجاد می کند. برای اینکه فضای خانه تان همیشه رمانتیک تر باشد، استفاده از این دو مورد را در خانه تان فراموش نکنید.

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.