چطور همسر مناسب پیدا کنیم؟

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

این سوال خیلی از خانمها بخصوص خانمهای شاغل است: چگونه و کجا می توان احتمال آشنایی با مردان را بالا برد؟

هر روز  صبح از در خانه بیرون میایم و بدوبدو میرویم سرکار یا دانشگاه، شب هم بدوبدو برمیگردیم خانه. فعالیت های تفریحیمان هم همیشه به همراه یک سری از دوستان قدیمی است که آنها هم غیر ازما کس دیگری را نمیشناسند. طبیعی است که شانس بالایی برای ملاقات آقایان جدیدی را نداریم.

آنچه که زنی با قصد ازدواج باید انجام بدهد این است که شانس دیده شدنش را در جامعه افزایش دهد.

در این مقاله و مقاله ی بعد چند راهکار سودمند بذای این کار ارائه میشود :


۱. اول از همه تصمیمتان برای ازدواج جدی باشد. اگر هنوز شک دارید یا ترس دارید، بروید خوب فکرهایتان را بکنید و با خودتان کنار بیایید. هیچ اجباری در ازدواج نیست. اما اگر قصد ازدواج دارید، این قصد را جدی کنید. تا وقتی که به موضوع بصورت یک هدف جدی نگاه نکنید، موفقیتتان هم حتمی نخواهد بود.


 ۲. حالا که عزمتان را جزم کرده اید باید برایش تلاش کنید.  یک لیست از فعالیت هایی که دوست دارید در اوقات فراغت انجام بدهید تهیه کنید. بعد یک لیست از فعالیت هایی که دوست دارید مردآینده تان اهل آن فعالیت ها باشد درست کنید. 


۳. بعد، از بین این فعالیتها چندتایی را که بیشتر دوست دارید یا در دسترستان است  انتخاب کنید و بطور مرتب در آن فعالیتها شرکت کنید.  مثلا اگر دوست دارید مرد آینده تان کوهنورد باشه، آخر هفته ها با گروههای کوهنوردی تفریحی بروید کوه. اگر دوست دارید اهل شعر باشد یا خودتان شعر دوست دارید، در کلاسهای شب شعر یا حافظ و سعدی خوانی شرکت کنید. یا حتی عضو فعالیت های خیریه شوید.


۴. دایره ی دوستانتان را بزرگ تر کنید.  اگر فعالیت هایی که دوست دارید دخترانه هستند باز هم بروید و شرکت کنید ولی با گروههای دوستی جدید بروید. چون دوستان جدید میتوانند مردان جدیدی را به شما معرفی کنند. 

هرچه دایره ی آدمهایی که میشناسید را بزرگ تر کنید شانستان برای ملاقات مستقیم یا غیر مستقیم مردها بالاتر میرود. 


اگر به این کارها بصورت تفریح نگاه کنید اما در عین حال بطور مداوم و مستمر آنها را تکرار کنید، هم فعالیتها و دوستان جدید خواهید یافت هم به این ترتیب برای هدف ازدواجتان تلاش کرده اید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.