به کمک چند توصیه مردها را بهتر بشناسید و کاری کنید که مرد زندگی تان عاشقانه شما را پای سفره عقد بنشاند!

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

لطفا قبل از خواندن این مطلب این جمله را چندبار با خودتان تکرار کنید و به خاطر بسپارید: «هیچ قانون کلی که شامل همه انسانها بشود، درمورد ارتباطات شخصی وجود ندارد.» درواقع این مطلب و تمام موارد مشابه براساس قوانین و یافته ها و اطلاعات درمورد اکثریت اقلیت نوشته می شوند.
7 میلیارد نفر انسان روی این کره خاکی زندگی می کنند که هرکدام خصوصیات شخصی خود و تفاوتهای ریز و درشتی با بقیه انسانها دارند و برای همین هم نمیشود درمورد همه آنها نسخه های کلی داد و حرف از قوانینی زد که در مورد همه صادق باشد.

همه مردها مهربانی را دوست دارند
مهربان باشید، شاید فکر کنید مردی با ظاهر خشن و زبانی تند و تیز که بلد نیست کلام محبت آمیزی بگوید دوست ندارد کلام مهربانانه بشنود و مهربانی ببیند اما اشتباه نکنید، تمام مردها نیازمند جنبه مهربانانه زنان زندگی خود هستند. شاید شما حتی بیشتر از او با مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی جامعه برخورد داشته باشید اما یادتان باشد که مردان معمولا بیشتر از شما در گذر زندگی و در برخورد با مشکلات فرسوده می شوند و برای همین حتی ذرهای کوچک از مهربانی میتواند حالشان را خوب کند. باور کنید که اگر در مهربانی کردن پیشقدم شوید شما هم سود خواهید کرد و زمانهایی که به مهربانی نیاز دارید مهربانی خواهید دید.

زنده باد حال خوب، زنده باد عشق
این روزها خیلی از جوانها میگویند عشق های آتشین ابدی فقط در قصه ها و افسانه های قدیمی پیدا می شوند و امروز از عشقهای زمینی، فقط شبحی رنگ پریده باقی مانده است. ### آنها می گویند عمر «دوستت دارم» و «عاشقتم» بسیار کوتاه است و همیشه باید به احتمال پایان هر شور و هیجان و التهاب و حتی دیوانگی فکر کرد. اما ما سعی می کنیم خوشبین بوده و به معجزه عشق باور داشته باشیم و در خلسه آن زندگی کنیم. همین نکته های کوچک هستند که می توانند شادیها و اتفاقات کوچکی را رقم بزنند که به زندگی ما معنایی متفاوت ببخشند و حال ما را خوب کنند و مگر چیزی مهمتر از حال خوب در یک ارتباط و اصلا در کل در زندگی وجود دارد؟اگر حال شما خوب باشد و حال کسی که دوستش دارید خوب باشد، عشق می تواند در ارتباط شما حکمفرما شود و لحظه های بی نظیر و نابی را در زندگیتان رقم بزند.

ابراز عشق مردها فرق میکند
توقعات خود را منطقی کنید، باور کنید و باور داشته باشید که مردها و زنها با هم فرق دارند. کمتر مرد ایرانی را پیدا خواهید کرد که روزانه، آن هم چندبار، عشقش و علاقه اش را به زبان بیاورد. قطعا شما دوست دارید که بارها و بارها بشنوید و دائم در مورد دوست داشتن حرف بزنید و حتی ناز کنید و ناز کشیدن را ببینید. اما در زندگی مشترک و در ارتباط طولانی مدت خیلی چیزها تغییر می کند. باور کنید مردی که حواسش به شما و زندگیتان و نیازهایتان است، در هر روز زندگی مشترک با دهها عمل و رفتار کوچک و بزرگ عشقش را به شما نشان میدهد، پس لطفا بهانه نگیرید و بحث نکنید و غر نزنید.

آشپزی یعنی ابراز عشق
لطفا نخندید، مسئله اصلا شوخی نیست، مسئله فقط سیرشدن نیست. با یک نان و پنیر یا دو تخم مرغ هم می شود سیر شد اما مهم این است که برای گروهی از مردان ایرانی ( که شمارشان کم هم نیست) غذا پختن نوعی ابراز علاقه و عشق است. بسیاری از مردهای امروز دستی برآتش دارند و دستپخت هایشان بد هم نیست. اما به هرحال شما زن خانه هستید و می توانید با پختن آنچه او دوست دارد دلش را به دست بیاورید.

غرغرو ها به بهشت نمیروند
لطفا غر نزنید.که بسیاری از زندگی های مشترک از غرهای پنهان و آشکار خانم ها ویران می شود. این شکایت بسیاری از خانم هاست که «همیشه خسته است»، «هیچوقت حوصله ندارد» و «به حرفهای من گوش نمی دهد»، شاید حق با شما باشد اما باور کنید که غرزدن های پنهان و آشکار هیچ مشکلی را حل نمی کند و فقط مشکل ها را بیشتر می کند. باور کنید که با مهربانی و انعطاف می توانید تاثیراتی بر یک مرد بگذارید که با هزار سال غرزدن و نق زدن به آنها نخواهید رسید.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.