هرساله با فرا رسیدن سال نو، طبیعت هم جوان می شود. ما ایرانی ها هم دوست داریم از این غافله عقب نمانیم. لذا تا جایی که امکان دارد سعی می کنیم با ایجاد تغییراتی در ظاهر خود، زیباتر و آراسته تر به نظر برسیم.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

به خط اخم «نه» بگویید

اگر مابین ابروهای خود خط اخمی مشاهده می کنید حتما آن را درمان کنید چرا که وجود خط اخم هم ظاهر شما را عبوس جلوه می دهد و هم سن شمارا بالاتر نشان می دهد. درمان خط اخم به سادگی با تزریق بوتاکس امکان پذیر است. البته توجه داشته باشید که از بین بوتاکس های موجود در ایران فقط دیسپورت مورد تایید است. دیسپورت هم مجوز سازمان غذا و داروی امریکا را دارد و هم دارای مجوز وزارت بهداشت ایران است. اگر دیسپورت توسط متخصص پوست تزریق شود عارضه ای ایجاد نمی شود. ولی تزریق بوتاکس هایی غیر از دیسپورت توسط افراد غیرمتخصص قطعا عوارضی را به دنبال خواهد داشت.

خطوط پیشانی را از بین ببرید

اگر وجود خطوط افقی روی پیشانی چهره شما را گرفته نشان می دهد می توانید با تزریق بوتاکس به فردی گشاده رو تبدیل شوید.

درمان خط خنده

اگر خط خنده شما عمیق است و دو طرف دهان شما فرورفته به نظر می رسد می توانید با تزریق ژل (فیلر) آن را برطرف کنید. همچنین می توانید با تزریق ژل کشیدگی گوشه های لب به سمت پایین را اصلاح کنید.

گودی و تیرگی زیر چشم را درمان کنید

اگر به علت گودی و تیرگی زیرچشم چهره شما همواره خسته و خواب آلود به نظر می رسد می توانید با تزریق ژل (فیلر) در ناحیه زیر چشم بر این مشکل فائق آیید. تزریق ژل زیر چشم می تواند تاثیر به سزایی در تغییر چهره شما داشته باشد. البته باز هم به این نکته توجه داشته باشید که حتما ژل تاییدیه وزارت بهداشت را داشته باشد و تزریق آن هم توسط متخصص پوست انجام شود.

از درمان خال های ریز غافل نشوید

اگر وجود خال های متعدد روی پوست صورت تان ظاهر نازیبایی ایجاد کرده است حتما آن ها را درمان کنید. درمان خال های ریز به راحتی با کوتر یا لیزر در یک جلسه قابل انجام است.

کک و مک های صورت و درمان آن

اگر کک و مک های فراوان، زیبایی صورت شما را تحت تاثیر قرار داده است لیزر کیوسوییچ می تواند به شما کمک کند.

لایه برداری کنید

اگر دچار تیرگی پوست شده اید یا از وجود جوش های زیرپوستی به ستوه آمده اید می توانید با انجام پیلینگ سطحی (لایه برداری) پوستی شفاف تر و جوان تر را تجربه کنید در این روش با استفاده از نوعی اسید میوه، یک لایه نازک از پوست شما برداشته می شود در پیلینگ سطحی مراقبت خاصی لازم نیست و بیمار می تواند با مصرف ضد آفتاب مناسب به کارهای روزمره اش بپردازد. البته توجه داشته باشید که فقط پیلینگ از نوع سطحی توصیه می شود چون پیلینگ های عمقی ممکن است در افراد با پوست تیره منجر به تیرگی بیشتر شود.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.