می گویند سخت تر از عاشق شدن، عاشق ماندن است! شما راز ماندگاری عشق را می دانید؟ بلدید چطور از عشق تان نگهداری کنید که تا آخر عمر در سینه تان شعله ور بماند؟

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

دوره آشنایی قبل از ازدواج، نامزدی و عقد تنها شروع یک ماجراست پس تمام نیروهای‌تان را بسیج کنید و با آگاهی و آمادگی به میدان پا بگذارید. اگر برای روزهای بعد از ازدواج‌تان برنامه‌ای نداشته باشید، عشق خیلی زود از خانه شما می‌رود. پس از همین روزها که مشغول تهیه و تدارک مراسم هستید زنده نگه داشتن عشق را فراموش نکنید

چند سوال اساسی

عشق شاید آسان به دست نیاید، اما آسان از دست میرود. اگر بدون برنامه پا به میدان زندگی مشترک بگذارید، همه تلاشهایی که برای کنار هم بودن به خرج داده بودید، بی نتیجه میشوند. برای آنکه همیشه عاشق هم بمانید، باید برنامه ا ی برای حفظ و نگهداری این عشق داشته باشید. فردای ازدواج می خواهید چه کنید؟ برای اینکه همسرتان احساس کند با شخص مناسبی زندگی می کند چه برنامه ای دارید؟ برای اینکه دلخوریهایش را از بین ببرید و نگرانیهایش را برطرف کنید چه برنامهای ریخته اید؟ برای وقت گذرانیها و حتی عبور از بحرانهای مالی چه نقشه ای کشیده اید؟ به همه این سؤالهای به ظاهر بی اهمیت فکر کنید. آماده نبودن شما برای دنیای بعد از ازدواج کار دستتان خواهد داد.

قربانی نشوید

در زندگی مشترک، همیشه راه حلهای فوری نمی توانند موفقیت شما را تضمین کنند. برای آنکه همسری ایده آل باشید، قبل از هر چیز به رضایتی واقعی از زندگی خود نیاز دارید. اگر شما تنها برای جلب رضایت دیگران تلاش کنید و خود را نادیده بگیرید، هرگز نمی توانید رابطه موفقی را شکل دهید. در چنین شرایطی شما خود را زیر فشار میگذارید و تمام انرژی تان را برای آرامش دیگران خرج می کنید. باور کنید همیشه نمی توانید جاده را برای آرامش دیگران آماده کنید و دیر یا زود انرژی شما تمام می شود.

حساب عاطفی تان را پر کنید

مهمترین دارایی شما در زندگی، قابلیت های تولیدتان است. شما باید دارایی های عاطفی تان را با قدمهای کوچک بیشتر کنید و برای ساختن یک زندگی همیشه عاشقانه سرمایه گذاری کنید. امروز صبح که از خانه بیرون میآمدید از همسرتان خداحافظی کردید؟ آیا دیشب دلخوری میان شما تمام شد؟ از یاد نبرید که همیشه نمیتوانید به همسرتان بگویید دوستت دارم. باید به دنبال راهکارهای تازهای بگردید. از خود بپرسید «امروز چطور میتوانم خوشحالش کنم؟» باور کنید که اختلافهای عمیق در دنیای زناشویی ریشه در رعایت نکردن برخی مسائل پیش پا افتاده و به ظاهر بی اهمیت دارد.

نیازی به کارهای عجیب نیست!

برای حفظ عشقتان نیاز به برداشتن قدمهای عجیب و غریبی ندارید. کافی است مهربانی های ساده را فراموش نکنید. وقتی همسرتان روزنامه می خواند برایش چای بریزید. وقتی مشغول آشپزی است بگویید ظرفها را من میشویم. در لحظهای که انتظارش را ندارد با یک جمله غافلگیرش کنید. وقتی مقابل تلویزیون خوابش برده پتو را رویش بیندازید. تعجب نکنید. همین مهربانی های ساده و درک کردن های کوچک شکافهای میان شما را پر می کند. همه ما گاهی با غریبه ها طوری برخورد می کنیم که انگار از عزیزانمان به ما نزدیکترند. اگر شما هم گاهی ادب را برای جامعه می گذارید و می گویید در خانه خودم باید راحت باشم، مراقب باشید. راحتی با بیادبی برابر نیست و همانطور که به مهمترین آدمهای محیط کار، خانواده و دوستانتان احترام میگذارید، باید به شریک زندگیتان هم احترام بگذارید و برای جلب نظرش هر روز تلاش کنید.

شما توانسته اید عشق تان را بعد از ازدواج همچنان حفظ کنید؟ دوست دارید این راز گرانبها را با ما به اشتراک بگذارید؟!

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.