میخواهید برای عروسی حسابی زیبا شوید و در مراسم عروسی بدرخشید. چند کار مهم برای زیبا شدن در عروسی را باید انجام دهید.

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

شاید مهمترین عاملی که باعث می شود شما زیباترین عروس باشید، نداشتن استرس است، اما نکات دیگری هم هست که به شما کمک می کند ستاره مجلس عروسی خود باشید.

مولتی ویتامین یادتان نرود

یک ماه قبل از مراسم خوردن مولتی ویتامین را با نظر دکتر شروع کنید. البته خوردن قرص های zinc(روی) هم به درخشندگی مو و براق شدن ناخن تان کمک می کند. در ضمن این عنصر برای پوست خیلی لازم است.

زود بخوابید

در این ماه سعی کنید با تمام استرسی که برای حجم زیاد کار برایتان پیش می آید کنار بیایید و هر شب سر ساعت 11 بخوابید. کم خوابی اغلب پوست را خراب می کند و در کنار استرس زیاد، باعث زدن تبخال و جوش می شود. پس مراقب خودتان و نگرانی هایتان باشید.

لایه بردار بزنید

اگر قسمت هایی از پوستتان سفیدی و لطافت لازم را ندارد بهترین فرصت است که شروع کنید با کرم های لایه بردار این نواحی را لایه برداری کنید تا پوست جدیدی جای آن پوست مرده، ضخیم و سیاه بگیرد.

آب زیاد بنوشید

نوشیدن آب به مقدار زیاد باعث می شود هم پوست هیدراته یا آب رسانی شود هم اینکه سموم از بدنتان دفع شدI و پوست شفافی پیدا کنید.

کمتر آرایش کنید

در این یک ماه از لوازم آرایشی مخصوصا کرم پودر کمتر استفاده نکنید. اجازه بدهید، منافذ به پوست هوارسانی کنند.

کراتینه کنید

اگر قبل از عروسی موهایتان را زیاد رنگ کرده اید و حسابی سوخته است، آن ها را کراتینه کنید. این کار را به آرایشگر خود بسپارید و سعی نکنید خودتان انجام دهید. 

ماسک بزنید

پوست خود را آب رسانی کنید. علاوه بر نوشیدن آب می توانید از ماسک های طبیعی میوه یا از کرم های آب رسانی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.

احتیاط کنید

به عنوان نکته آخر باید یادآور شد که برای یک شب زیبا شدن هر بلایی سر پوستتان نیاورید و حداقل خود را به آرایشگاهی بسپارید که نمونه کارش را خودتان دیده اید یا بستگان نزدیکتان تعریف کرده اند.

توصیه شما برای اینکه زیباترین عروس فامیل شوید چیست؟

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.