یک هفته مانده به عروسی باید دور کدام کارها و عادت‌ها خط کشید؟ اگر می خواهید خودتان را برنزه کنید یا یک محصول آرایشی جدید امتحان کنید بهتر است دست نگه دارید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

چند روزی به مراسم عروسی تان باقی نمانده است و احتمالا شما لیست بزرگی از بایدها برای انجام دادن دارید، خب، حالا ما به شما نبایدها را معرفی می کنیم! از مراقبت های پوستی بی مطالعه و فی البداهه گرفته تا دیدن بی وقفه فیلم شب تا صبح.

ورزش جدید

ملیسا پاریس که کارشناس ورزش و مربی ورزش‌های گروهی است می گوید: همان ورزش روتین و معمول خود را ادامه دهید. الان زمان مناسبی برای ایجاد تغییر نیست. ممکن است مدت ها طول بکشد تا درد عضلات کش آمده آرام شود و مطمئنا شما دوست ندارید در روز عروسی تان بدن درد داشته باشید. اگر قصد دارید که وزن کم کنید حتما این برنامه را پیش از اینکه لباس عروس تان آماده شود انجام دهید و اگر به دنبال راهی برای آرامش و دور شدن از استرس پیش از عروسی هستید بهتر است به پیاده روی در پارک به همراه یک دوست بروید. بودن در کنار دوستان بسیار آرامش بخش است.

اسپری برنزه کننده

استفاده از اسپری برنزه شاید بهترین و ارزان ترین راه برای داشتن بدنی خوش رنگ باشد اما ممکن است این رنگ به خوبی بر روی پوست شما نشیند یا همه بدن تان یک رنگ مشخص را به خود نگیرد و خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید شبیه رنگ های قلابی شود. اگر دوست دارید که این کار را انجام دهید بهتر است از یک ماه قبل با یک متخصص در این باره مشورت کنید.

پاکسازی با آب میوه

کری گانز نویسنده کتاب رژیم تغییرات کوچک می گوید: من دوست دارم به غذا به عنوان سوخت نگاه کنم. شما به کالری احتیاج دارید تا همیشه هوشیار باشید و بتوانید از پس یک هفته سخت و شلوغ بر آیید. یک هفته پیش از عروسی زمان مناسبی برای نرساندن غذا به بدن نیست. پاک سازی از طریق آب میوه کالری کمی به بدن تان می رسد و همچنین انرژی شما را کاهش می دهد. به علاوه اکثر آب میوه ها مواد قندی زیادی دارند.

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

پیلینگ پوست و صورت

درست است که پیلینگ صورت به شما این نوید را می دهد که پوستی صاف و نرم و لطیف خواهید داشت اما این کار یکی از نبایدهای اصلی هفته پیش از عروسی است. چرا که برخی از آدم ها به مواد پیلینگ حساسیت نشان می دهند و همین حساسیت باعث می شود که آرایش به خوبی روی صورت شان نشیند. به همین دلیل توصیه می شود که شدیدا از انجام پیلینگ و بوتاکس دو هفته پیش از عروسی خودداری کنید.

 محصولات آرایشی – بهداشتی جدید

اگر قصد تغییر دادن محصولات آرایشی- بهداشتی خود را دارید بهتر است این کار را یک تا یک ماه و نیم زودتر انجام دهید ممکن است استفاده از محصولات جدید به شما و پوست تان آلرژی بدهد یا به راحتی باعث خشکی یا چربی پوست شود. اگر هم قصد امتحان کردن محصولات جدیدی را دارید حتما با دکتر پوست خود مشورت کنید. خیلی از دکترها راهکارهای خوبی برای آماده سازی پوست تان پیش ار مراسم عروسی دارند و می توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

ممنوعه های دیگری هم وجود دارد که عروس خانم چند روز پیش از عروسی نباید انجام دهد. شما این لیست را تکمیل کنید. 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.