کاهش میل جنسی

کاهش میل جنسی

نقش محیط در بروز بی‌میلی جنسی

پرسش: خانمی هستم 32 ساله. 4 سال پیش به دلایلی از همسرم جدا شدم. حدود 6 سال است که رابطه زناشویی نداشتم. الان احساس می‌کنم سیستم بدنم کلا خاموش شده! در این زمینه احساس نیاز به ازدواج نمی‌کنم! نمی‌دونم اگر ازدواج کنم این حسم خوب میشه یا نه؟!

کاهش میل جنسی

از رابطه جنسی بدم می آید!

پرسش: من 24 سالمه و همسرم 6 ماه از من بزرگتره. حدود 2 سال عقد کرده بودیم و الان 3 ماهه عروسی کردیم. توی مدت عقد رابطه جنسی داشتیم چون هردوی ما میل زیادی داشتیم. تو دوران عقد خانواده ها مشکلات زیادی با هم داشتن ولی من کلا شخصیت بی خیالی دارم. ولی خب باز هم تو روحیه ام تاثیر بدی داشت. تا اونجا که 5-6 ماه مونده به عروسی میل جنسیم کمتر و کمتر شد. الان مدت هاست به درجه ی ارضا نرسیدم و میلی هم به رسیدن ندارم. تو این سه ماه فقط تونستم 6 بار با همسرم بخوابم. این موضوع جفتمون رو اذیت میکنه. در ضمن شوهرم نه بد قیافه است نه ازدواجمان با تحمیل دیگران بوده نه ناوارده تو رابطه. اما من کاملا متنفر شدم از رابطه. بی دلیل. لطفا کمکم کنید.

کاهش میل جنسی

هیچ میل جنسی به خواستگارم ندارم

پرسش: با آقایی آشنا شدم و قصد ازدواج داریم اما من هیچ میلی بخصوص از نظر جنسی به ایشان ندارم. بدلیل اینکه از نظر ظاهری ایشان رو نپسندیدم. بسیار پرمو هستند و بهداشت هم کم رعایت میکنند و من هم فوق العاده روی مسئله تمیزی حساسم. اما پسر خوب و بااخلاقی هستن. نمیدونم چیکار کنم؟

کاهش میل جنسی

بازگشت میل به رابطه زناشویی؛ راهکار چیست؟

پرسش: من و شوهرم 3 ماهه عقد کردیم. هر دو بسیار گرم مزاج و آتشین بودیم. اما متاسفانه از وقتی که عقد کردیم شوهرم به یکباره تمام میل به رابطه زناشویی اش رو از دست داده و اصلا نه تنها تحریک نمی شه بلکه بدش می آید از این مسئله. خودش بسیار ناراحته و می گه نمی دونم دلیلش چیه و چرا یکدفعه اینطوری شدم. کمکمون کنید که باید چه کاری انجام بدیم تا دوباره میل شوهرم برگرده؟

کاهش میل جنسی

تاثیر عوامل روانی در کاهش میل به رابطه زناشویی

پرسش : 24 سال سن دارم و همسرم 6 ماه از من بزرگتره. حدود 2 سال عقد کرده بودیم و الان 3 ماهه عروسی کردیم. در مدت عقد چون هردوی ما میل زیادی داشتیم با هم رابطه زناشویی داشتیم. تو دوران عقد خانواده‌ها مشکلات زیادی با هم داشتند ولی من کلاً شخصیت بی‌خیالی دارم. ولی خوب باز هم تو روحیه‌ام تاثیر بدی داشته تا آنجا که 5-6 ماه مونده به عروسی میل به رابطه زناشویی در من کمتر و کمتر شد. الان مدت‌هاست به درجه‌ ارضا نرسیدم و میلی هم به رسیدن ندارم. تو این سه ماه فقط تونستم 6 بار با همسرم بخوابم. این موضوع جفتمون رو اذیت میکنه. در ضمن شوهرم نه بد قیافه است نه ازدواجمان به نظر دیگران بوده نه ناوارده تو رابطه زناشویی. اما من کاملا متنفر شدم از این رابطه. بی دلیل. لطفا کمکم کنید.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

آتلیه فریبا اسدی
کارشون بی نظیره مراسم مارو انجام دادن خیلی راضی هستیم از تیم خ...

5 روز قبل

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
هر کی نامزد داره و دختره شمارشو بدح منم دخترم یکم دردو دل کنیم...

8 روز قبل

چهره همسرم را دوست ندارم
میتونستید محترمانه تر برخورد کنید... قبل از عقد دوس داشتن بعدش...

9 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...