کلید برگزاری یک جشن عروسی به یاد ماندنی برنامه ریزی است، ما در این جا به شما یاد می دهیم چگونه برای ازدواج تان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

برای آن که عروسی شما ایده آل باشد چه باید کرد؟ راه اول این است که پول زیادی خرج کنید تا همه خدمات و کالاهایی که لازم دارید به سرعت و به بهترین وجه آماده شود. اما راه دیگر این است که برای عروسیتان برنامه ریزی کنید... در این صورت می توانید با امکانات و بودجه مورد نظرتان نیز جشن ایده آل و بی نقصی داشته باشید. کافی است هر کاری را به موقع و در زمان مناسب انجام دهید، فصل حراج ها را از دست ندهید، برای هیجان انگیز کردن جشنتان ایده های جدید و خلاق پیدا کنید و برای انجامشان وقت بگذارید. در کتابچه برنامه ریزی عروسی، بیش از 100 مورد کاری را که باید برای برگزاری جشن عروسی انجام دهید، در زمان بندی مناسب خواهید دید. زمان بندی کارها از حداقل 6 ماه قبل از عروسی آغاز می شود.

برای برگزاری یک جشن عروسی به یاد ماندنی، برنامه ریزی لازم است. کتابچه برنامه ریزی عروسی نوعروس، یک راهنمای کامل است شامل لیست ها و جدول هایی که به شما در برنامه ریزی و زمان بندی بهتر کارهای عروسیتان کمک می کند. بعضی از این جدول ها عبارتند از:

  • جدول برنامه ریزی کارها (شروع برنامه ریزی از 6 ماه تا یک سال قبل از عروسی است)
  • راهنمای بودجه بندی مراسم عروسی
  • لیست میهمانان عروسی
  • لیست عکس هایی که باید گرفته شود
  • و ...

جدول اول، جدول برنامه ریزی کارهای عروسی است که شامل بیش از 100 مورد کارهای لازم برای یرنامه ریزی عروسی است. این برنامه ریزی از 6 ماه تا یک سال قبل از عروسی آغاز می شود و تا روز عروسی ادامه دارد. در زیر نمونه ای از جدول برنامه ریزی کارهای عروسی را می بینید:

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

ردیف

6 ماه تا یک سال قبل از عروسی
یادداشت 
انجام شد 
1 راجع به نوع عروسی خود فکر کنید. آیا می­ خواهید عروسی شما خیلی بزرگ و رسمی باشد یا کوچک و دوستانه؟    

2

راجع به اینکه دوست دارید عروسی شما در چه فصلی از سال برگزار شود تصمیم بگیرید.
 
 
3 بودجه خود را برای عروسی تخمین بزنید و محل تأمین آن را مشخص کنید.
 
 

4

روز عروسی خود را دقیقاً تعیین کنید. بهتر است از ابتدا چند تاریخ را با اولویت مشخص کنید تا در صورت لزوم (مانند در دسترس نبودن تالار یا عکاس و فیلمبردار مورد نظر) تاریخ عروسی را عوض کنید.
 
 

5

تاریخ انتخابی خود را با مهمانان مهم (مهمانانی که دوست دارید حتماً در عروسی شما حضور داشته باشند و در شهر یا کشوری دیگر زندگی می­ کنند) در میان بگذارید تا از امکان حضور آنها در مراسم مطمئن شوید.
 
 

6

درباره انتخاب خدمات دهندگان مختلف مراسم عروسی تحقیق کنید. برای این کار مشترک آگهی نامه نوعروس شوید، آلبوم کارهای خدمات دهندگان مختلف را ببینید و هزینه­ ها را با هم مقایسه کنید.
 
 
7 ...    
8 ...    
9 ...    
 

جدول کامل شامل بیش از 100 مورد کارهایی است که شما باید در طول این مدت در زمان مناسب انجام دهید تا مراسم عروسی شما با هماهنگی کامل و بدون نقص برگزار شود.اما اگر کم تر از 6 ماه فرصت دارید نیز نگران نباشید، انجام کارهای لازم را آغاز کنید و اجازه ندهید تا جزئیات برگزاری مراسم عروسی، لذت شروع زندگی مشترک را کم رنگ کند.

کتابچه راهنمای برنامه ریزی عروسی نوعروس، یک راهنمای کامل است که نگرانی شما در مورد برنامه ریزی کارها را به طور کامل از بین می برد. استفاده از این کتابچه به همراه دانلود لیست کامل خرید جهیزیه یک مجموعه کامل برای برنامه ریزی عروسی است و عروس و دامادهای زیادی که از این مجموعه استفاده کرده اند، استفاده از آن را به زوج های جوان در شرف ازدواج پیشنهاد می کنند.

دریافت کتابچه راهنمای برنامه ریزی عروسی برای اعضای سایت نوعروس رایگان است.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.