اگر دلتان لباس عروسی می خواهد که قالب تن تان باشد و همه مطمئن باشند برای شما دوخته شده، سری به این لباس های عروسی بزنید و بهترین را برای خود انتخاب کنید

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

برای انتخاب لباس عروس باید ...

برای انتخاب کردن لباس عروس نکات ریز و درشت بسیاری وجود دارد که گاه عروسها از آنها بی خبرند. اگر دوست دارید بیشتر درباره نکاتی که هنگام انتخاب لباس عروس بایدبه آنها توجه داشه باشید بدانید گفتگوی ما با مهناز رحیمی، مدیر مزون معتبر شهرزاد را بخوانید.

خارجی یا داخلی؟

لباس عروس جزء کالاهای ضروری کشور نیست که تحت نظر دولت باشد، ممکن است از طریق اینترنت یا از طریق خرید مسافر و غیره وارد شود. پس آمار درستی از واردات نمی توان گرفت. اما آمار موجود نشان می دهد که بیشترین حجم لباس عروس از کشور چین وارد می شود، چون تمام کارخانه های اصلی برند های معروف در کشور چین مشغول به فعالیت هستند و در آنجا تولید و به سایر کشور ها با مارکهای متفاوت صادر می شود.

شما هم ژورنالی دوست دارید؟

حدود 90 درصد. وقتی عروسی برای سفارش لباس به ما مراجعه می کند، ابتدا فرم اندام او را برایش می کشیم و با توجه به سایز او سعی می کنیم نشان دهیم که چه مدلی به او می آید. اما متأسفانه ممکن است عروس از قبل لباس خود را در ژورنال خارجی یا اینترنت انتخاب کرده باشد و به این نکات توجه نکند.

قیمت کدامش مناسبتر است؟

قیمت لباس های خارجی را مارک لباس تعیین می‌کند اما لباسهای ایران را نوع پارچه،‌ دوخت و نوع برش، طراحی روی لباس و حتی نوع قرقره و زیپ لباس تعیین می‌کند.

اگر تپلید یا قدکوتاه ...

در انتخاب لباس عروس فقط چاق و کوتاه بودن یا بلند و لاغر بودن مطرح نیست. قد بالاتنه عروس، چاق یا لاغر بودن عروس، سینه یا باسن نامتناسب و کوتاه یا بلند بودن گردن عروس از دیگر نکاتی هستند که هنگام انتخاب لباس عروس باید به آنها توجه داشت. حتی مجبوریم گاهی اوقات سینه عروس را حجیم‌تر از شکل واقعی آن نشان دهیم یا با مدل دادن به یقه و فرم بالای لباس، سینه را کوچک نشان دهیم. تمامی لباس های ما فنر کشی شده است و هیچ احتیاجی به گن و سوتین ندارند، ما تمامی عروس ها را اول سایز می‌گیریم و نسبت به این آیتم برایشان لباس طراحی می‌کنیم. زیرا در یک کلمه نمی‌توان گفت برای عروس چاق یا لاغر چه نوع لباسی مناسب است در ضمن شخصیت عروس در انتخاب نوع لباس او قابل توجه است.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.