انتخاب لباس عروس براساس هیکل همان کاری است که باید در اولویت انتخابتان قرار دهید.اگر هیکلی مثلثی شکل دارید، چه لباس عروسی باید انتخاب کنید؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

برای پیدا کردن یک لباس مناسب که به خوبی روی تنتان بنشیند، لازم است لباسی انتخاب کنید که با فرم بدنتان همخوانی داشته باشد و هیکلتان را زیباتر کند. اینکار نه تنها باعث می‌شود که احساس راحتی بیشتری داشته باشید بلکه شما بیشتر از همیشه خود را زیبا می‌یابید. اگر هیکل مثلثی شکلی دارید قبل از انتخاب لباس عروس این مطلب را بخوانید. اگر هیکلی مثلثی دارید، یعنی که بالاتنه‌تان نسبت به پاهایتان درشت‌تر است و همچنین ران‌هایتان از شانه‌هایتان باریکتر و کم‌عرض‌تر است.

بایدهای خرید لباس مناسب هیکل مثلثی شکل:

یک لباس یقه هفت به خوبی می‌تواند شانه‌های پهن را بپوشاند و بر اندام شما کاملا برازنده خواهد بود. پوشیدن لباس‌هایی که یقه باز دارند هم برای افرادی با هیکل مثلثی مناسب است.البته آستین برای پوشاندن شانه‌ها و سرشانه‌های پهن بهترین گزینه است. در ضمن یادتان باشد اگر هیکلی مثلثی شکل دارید برای تزئین لباستان از جزئیات جذابی مانند تور و کمربند پاپیونی در اطراف کمر استفاده کنید تا توجه‌ها را به آن سمت جلب کند.

نبایدهای خرید لباس مناسب هیکل مثلثی شکل:

لباس‌هایی با آستین‌های پفی و همچنین آنهایی که بدون آستین هستند توجه همه را به سمت شانه‌های شما جلب می‌کند. اگر دوست دارید که شانه‌هایتان خیلی به چشم نیاید از پوشیدن لباسهایی که در اطراف گردن و روی شانه‌هایشان باز بوده یا با تور کار شده است، خودداری کنید.

اگر چنین هیکلی دارید و از قضا لباس عروسی مناسبی انتخاب کرده اید، این تجربه را از ما دریغ نکنید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.