پیدا کردن کفش عروس که کاملا دوستش داشته باشید شاید کار آسانی نباشد . ولی وقتی عروس خاص باشید همه کاری شدنی است .با کمی سلیقه کفش عروسی تک و متفاوت بسازید

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

کفش عروسی تان را به دلخواه خود تزیین کنید

حتما برایتان پیش آمده که کل بازار را زیر و رو کرده باشید و کفشی خریده باشید اما در نهایت به دل تان ننشسته باشد یا ته دلتان می خواسته یک تغییری هرچند کوچک در آن به وجود بیاورید؛ حالا فکرش را بکنید که این کفش، کفش عروسی تان باشد. پیشنهاد ما این است که بدون دل نگرانی و استرس چشم تان که به اولین کفش سفید و ساده ای پشت ویترین افتاد، معطل نکنید و آن را بخرید و با چند راهکار ساده و دم دستی کفشتان را مطابق میل تان رویایی و زیبا کنید.

مروارید، درخشان و لاکچری
اگر طرفدار درخشندگی هستید و دوست دارید حسابی توی چشم باشید بهترین گزینه انتخاب مروارید است. مروارید های براق و درخشانی که به راحتی می توانید آن ها را با قیمت بسیار ارزان از خرازی هاتهیه کنید. استفاده از مروارید های در اندازه های مختلف می تواند جلوه ی بیشتری به کفش شما بدهد. بعد از این که مروارید را برای تزیین انتخاب کردید حالا نوبت این است که تصمیم بگیرید در کدام قسمت از کفش تان از آن استفاده کنید.
پر کردن تمام قسمت های کفش با مروارید اولین ایده است که می توانید آن را به کار ببرید، اما در نظر داشته باشید که این کار ممکن است کفش شما را سنگین کند و در طول مراسم دچار مشکل شوید، اما اگر با این مساله مشکلی ندارید، بیشترین درخشش و زیبایی را در این روش می توانید روی کفش خود داشته باشید. یک روش دیگر که این روزها در عکس های ژورنالی زیاد دیده می شود و سلبریتی های معروف دنیا هم از آن استفاده می کنند، کفش هایی است که فقط در قسمت پاشنه ی از مروارید استفاده می کنند که این روش هم روش پرطرفداری است. البته همه چیز بستگی به سلیقه ی شما دارد اما این دو روش معمول ترین روش در تزیین مروارید است. البته برای پر تر و درخشان نشان دادن کفش می توانید در بین مروارید ها از پولک های نقره ی هم استفاده کنید که حجم و زیبایی بیشتری به کفش شما بدهد.

از دانتل لباس تان استفاده کنید
###اگر طرفدار سادگی هستید و لباس تان دانتل دارد، می توانید برای تزیین کفش تان می توانید از باقی مانده ی دانتل استفاده کنید. در این روش باید دقت داشته باشید که حتما از چسب های بی رنگ وقوی استفاده کنید.###از طرفی کار با پارچه همان قدر که در عین سادگی زیباست، همان قدر هم ظریف کاری دارد.اول باید جایی که می خواهید روی آن دانتل بزنید را دقیق مشخص کنید چون به محض چسباندن آن روی پارچه به دلیل نازک بودن آن به هیچ عنوان نمی توانید دانتل را از روی کفش بکنید و اگر این کار را هم بکنید بی شک قسمتی از آن روی کفش باقی می ماند و کفش تان زخمی می شود. بعد از پیدا کردن محل مورد نظر می توانید با مابقی دانتل باقی مانده به کمک نخ و سوزن گل های کوچک و بزرگی را درست کنید که ساده ترین روش آن بریدن دانتل به عرض 3 یا 4 سانتی متر با طول دلخواه است (بسته به اندازه ایی که دلتان می خواهد) و بعد کوک زدن یک طرف آن به نخ تا نتها است؛ بعد از این که به تنها رسیدید یک طرف نخ را بکشید و به همین راحتی یک گل زیبا دارید. حالا می توانید از آن در جلو یا پهلوی کفشتان استفاده کنید.

کفش عروسی تان را به دلخواه خود تزیین کنید


روبان های رنگی برای ست کردن
شاید شما هم جز آن دسته افراد باشید که جسارت و قدرت ریسک کردن دارید و دلتان می خواهد از کلیشه ی سفید بودن کفش عروسی فرار کنید. اگر مراسم شما تم یا رنگ خاصی دارد کارتان راحت تر است، می توانید با روبان های رنگی ست شده با آن روی کفش تان را تزیین کنید که هم نمای کفش تان از زیر لباس سفید عروسی بیشتر به چشم بیاید و هم با مابقی تزیین های سفره ی عقد یا پارچه های استفاده شده در سالن مراسم تان ست باشد. این روبان ها را می توانید هم به صورت گل و هم به صورت خطی و یا حتا به روش تکه دوزی روی کفش تان بچسبانید. البته این روش ممکن است باب میل همه ی افراد نباشد اما اگر دلتان می خواه کمی تفاوت را تجربه کنید گزینه ی مناسبی است. اگز هم در طراحی و دیزاین داخل سالن عروسی تان از رنگ یا تم خاصی استفاده نشده بود می توانید روبان ها را با رنگ دسته گل تا یا حتی کراوات داماد ست کنید که از یک هارمونی رنگ هم استفاده کرده باشید.

استفاده از گل های مصنوعی
این روزها با توجه به این که خیلی ها طرفدار طرح های گلگلی شده اند، می توانید از گل های مصنوعی یا حتی خشک شده برای تزیین کفش عروسی تان استفاده کنید. اگر به جای تاج های معمول و مرسوم، تاج گل را برای شب عروسی تان انتخاب کرده اید می توانید چند روز قبل تعدادی گل از گل هایی که توی تاج گل عروسی تان وجود دارد تهیه کنید و آن ها را با اسپری مخصوص خشک کنید؛ بعد روی قسمت جلویی کفش تان بچسبنید، اگر هم تاج معمولی برای مراسم تان دارید می توانید از گل هایی که قرار است در دسته گل تان استفاده شود تهیه کنید و با همین روش کفش تان را تزیین کنید. معمولا گل های خشک شده با اسپری های مخصوص ماندگاری خوبی رو کفش دارند و خراب نمی شوند؛ اما اگر فکر می کنید در طول مراسم ممکن است استرس گل های خشک شده ی روی کفش تان را داشته باشید به راحتی می توانید از گل های مصنوعی موجود در بازار استفاده کنید و دیگر خیالتان راحت باشد که اتفاقی برای گل های زیبای شما نمی افتد.

کفش عروسی تان را به دلخواه خود تزیین کنید

بازی با رنگ لاک ها
این انتخاب دیگر فقط برای آن هایی است که بیش از حد به اتفاق های جدید تجربه ی آن ها علاقه مند هستند. البته غیر از این علاقه مندی و جسارت برای ریسک کردن باید درنظر داشته باشید که در روش رنگ کردن کفش با لاک، حتما باید جنس روی کفش تان پارچه ای یا جین باشد، چون معمولا این روش روی کفش هایی با جنس ورنی جواب نمی دهد و خوب از کار در نمی آید. برای این کار به چند رنگ لاک و یک ظرف آب سرد احتیاج دارید. رنگ لاک ها را به دلخواه خودتان انتخاب کنید و از هر کدام چند قطره توی آب بریزید، ترتیب و جای ریختن لاک ها کاملا سلیقه ای است و شما در بازی با این رنگ ها دستتان حسابی باز است. بعد قسمت جلویی کفش را خیلی آرام به طوری که محلول داخل کفش نرود فقط یک بار داخل آب کنید و بیرون بیاورد و کفش را جایی تمیز قرار دهید تا خشک شود. این کار را در یک ظرف دیگر برای لنگه کفش بعدی هم انجام دهید. با این کار یک موج رنگین کمانی زیبا و رویایی روی کفش تان دارید که می تواند شب عروس تان را رویایی تر کند.

 

 

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.