کیت میدلتون برای کسانی که دنیای مد را دنبال می کنند ولی در عین حال به دنبال سادگی و شیک بودن هستند ، همیشه جذابیت داشته است . در این مطلب با شیوه پوشش او بیشتر آشنا می شوید .

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.


تحریریه نوعروس/میترا شکری
:ازدواج با پرنس ویلیام نوه‌ی ملکه‌ی انگلستان اتفاق بسیار جالب و دوست داشتنی بود که در زندگی« کیت میدلتون» اتفاق افتاد، خودش چندباری این را در مصاحبه‌هایش گفته است؛ حق هم دارد مگر چند پرنس در دنیا وجود دارند که می‌شود ملکه‌ی آنها شد! کیت اما فقط از این نظر شهره‌ی عام و خاص نشده. چیزی که از روز ازدواج جنجالی این دو خیلی به گوش می‌خورد و پشت هم رسانه‌ای می‌شود استایل منحصر به فردی است که او برای پوشیدن لباس‌هایش دارد. از طرح‌های ساده گرفته تا کلاه‌های جذابی که گهگاه روی سرش می‌گذارد همگی برای مخاطب جالب و دیدنی هستند. این زن با اینکه مشاوری ندارد تا الفبای لباس پوشیدن را به او دیکته کند اما از سال 2010 که وارد خاندان سلطنتی شده، به کانون توجه فعالان صنعت پوشاک و مد تبدیل شده است. اگر اسم کیت را در گوگل سرچ کنید و کنارش کلمه ی مد را بنویسید، گوگل میلیون‌ها صفحه به شما معرفی می‌کند که پر از فکت، عکس و نکته درباره‌ی لباس پوشیدن این زن است.

ملکه در هجوم دوربین
جذابیت پرنسس انگلستان آنقدر به مذاق طراحان، عکاسان و خبرنگاران خوش آمده که در هر مراسم رسمی که او حضور دارد سریع خودشان را می‌رسانند تا شاهد یک ست زیبای دیگر از این زن باشند. کیت آنقدر مخاطب پر و پا قرص دارد که وقتی عکسهایش در مجلات چاپ می‌شود به یک ماه نرسیده لباس‌هایی که در آن مراسم بر تن داشته با رنگ‌های مختلف وارد فروشگاه‌ها می‌شود و طرفداران هم با چشم بر هم زدنی شروع به خرید می‌کند تا ظاهرشان مانند ملکه به نظر برسد. برای همین است که طراحان از کیت چشم برنمی دارند.ساده اما شیک
روشن و خاموش شدن فلش دوربین عکاسان به محض دیدن خانم میدلتون و اضافه شدن روزانه هزار نفر به صف طرفدارانش یک دلیل بیشتر ندارد. این خانم ساده است و شیک. بیشترین جذابیت او همین ساده گرایی اش است. او در تمام لباس‌هایش سعی کرده سنت و مدرنیته را تلفیق کند، آن هم یک تلفیق حرفه‌ای و جذاب که از عهده ی هر کسی بر نمی آید.
او اهل پوشیدن لباس‌های باز و توری نیست؛ برعکس خیلی از هنرپیشه‌هایی که در هر مراسمی از فرصت استفاده کرده و عرض و طول لباس‌های شان را کم می‌کنند. کیت حتی در این سال‌ها که استفاده از تور بدن‌نما برای لباس های شب زیاد شده، هیچ علاقه‌ای به آن نشان نداده است و تا به حال در لباسی ظاهر نشده که به دلیل برهنگی توجه دیگران را جلب کند.
          

عاشق ورزش است
اندام متناسب و چشم نواز کیت یک دلیل بیشتر ندارد، او عاشق ورزش کردن است. اخیرا هم با حضور در مدرسه‌ای که دوران تحصیل خودش را آنجا گذرانده ثابت کرده که کارش در ورزش «هاکی» حرف ندارد. کیت روزی که وارد آن مدرسه شد با کفش‌های پاشنه دار وسط زمین آمد و در حالیکه همه فکر می‌کردند هر لحظه ممکن است زمین بخورد، ثابت کرد در ورزش هاکی جز حرفه‌ای هاست. عکس‌های دوران نوجوانی او در اینترنت این مسئله را ثابت می‌کنند. او نزدیک به یک ساعت پا به پای دخترانی که نصف سن او را داشتند بازی کرد و کلی سوژه عکاسان شد.
                     


بدنی تلفیقی و خوش فرم
لباس خوب پوشیدن و اهمیت دادن به ظاهر زمانی بیشتر جلب توجه می کند که فرد دارای اندام مناسبی باشد. روزی که کیت به همراه همسرش برای تفریح به یکی از سواحل معروف دنیا رفته بود، عکاسان دست به کار شدند و عکس‌هایی از این دو منتشر کردند. بعد از انتشار این عکس‌ها بود که کارشناسان مد شروع کردند به بررسی اندام کیت. به گفته‌ی کارشناسان، اندام پرنسس انگلستان تلفیقی از مثلث معکوس و مستطیل است که در نوع خودش بی نظیر به نظر می رسد.
یکی از ویژگی‌های بدن خوش‌فرم کیت این است که کمر باریکش به پاهایی ختم می‌شود که بسیار خوش فرم هستند، این ویژگی بارز اندام کیت است و او با هوش و ذکاوت زیاد برای نشان دادن این مزیت معمولا از لباس‌هایی استفاده می‌کند که تا روی زانوی او می‌آیند و نمای جذابی از پاهایش را نشان می‌دهند.
اگر بدن شما هم این فرم را دارد، یک پیشنهاد برای تان داریم. برای جذاب‌تر شدن پاها می‌توانید از کفش‌هایی که دارای نگین یا رنگ‌های جذاب هستند بیشتر استفاده کنید. علاوه بر این خصوصیت، کیت شانه‌های پهن و ستبری دارد که به خوش فرم ماندن سرشانه‌ی لباس‌هایش کمک زیادی می کند. اگر نگاهی به لباس های او بیندازید متوجه ی منظورمان می شوید.

نه گفتن به تجمل‌گرایی
اینکه کیت در روز عروسی‌اش خودش را آرایش کرده نشان می دهد او خیلی اهل تجملات نیست اما چند نکته‌ی جالب دیگر درباره ی زندگی خصوص او وجود دارد که این زن را از بقیه ی ملکه ها متمایز می کند. عروس و ملکه ی انگلستان روزهایی که در خانه باشد و حال و حوصله‌اش سر جایش باشد خودش به آشپزخانه می‌رود و غذاهایی که دوست دارد در کنار خانواده اش میل کند را آماده می‌کند.
مورد دیگر نحوه‌ی خرید کردنش است. او برای خرید به فروشگاه های لاکچری عجیب و غریب نمی‌رود. بیشتر وقت او صرف گشت و گذار در مغازه‌های معمولی لباس می‌شود تا مزون طراحان معروف. برای همین است که همه شیفته‌ی سادگی او می‌شوند و اغلب طراحان چشم به نوع پوشش او دارند تا سریع از روی لباس‌هایی که او به تن می‌کند کپی کنند و با الهام از او لباس‌هایی به خط تولیدشان اضافه کنند. هر چندکیت خودش اهل تجمل نیست اما زنانی در گوشه گوشه‌ی جهان وجود دارند که برای شبیه شدن به ملکه حاضرند هر مبلغی را هزینه کنند و برای همین کار و بار طراحانی که لباس ملکه را کپی می کنند این روزها سکه شده است.
البته اینکه می گوییم کیت اهل تجمل نیست این معنی را ندارد که ملکه اهل جواهرات و چیزهای گران نیست، برعکس او عاشق ساعت‌های کارتیه و برند جواهرات تیفانی است و معمولا بیشتر جواهراتش را از کلکسیون گران این کمپانی انتخاب می کند. او یک ملکه است و نمی تواند از همه چیز چشم بپوشاند! درخشیدن یکی از وظایف اوست.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.