این عکس است که از عروسی تان برای همیشه میماند و هیچ وقت هم نمیتوانید آن لحظه را برگردانید. پس برای عکس عروسی تان یک داماد جذاب‌ باشید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

خیلی از آقایان از عکس گرفتن خوششان نمی‌آید و و دوست ندارند که در جمع‌ها و مهمانی‌های خانوادگی سوژه عکس شوند؛ اما عکس عروسی و نامزدی و... فرق می‌کند. شما در این حالت مجبور هستید عکس بگیرید و هیچ جوری نمی‌توانید از زیر آن در بروید. اگر فرار از دوربین به خاطر ترس از بدعکس بودن است، 5 روش به شما یاد می‌دهیم که در عکس‌ها جذاب‌تر شوید.

قبل از عکس چشمها را ببندید

اگر در عکس‌هایی که می‌گیرید معمولا چشمتان بسته است، قبل از عکس گرفتن چشم‌ها را ببندید و قبل از شنیدن صدای کلیک دوربین آنها را به آرامی باز کنید.

گردن بکشید

برای اینکه غبغبتان در عکس برجسته نباشد، گردنتان را کشیده نگه دارید و کمی صورتتان را به سمت جلو متمایل کنید. سعی کنید چانه‌تان صاف به سمت زمین باشد شاید احساس عجیبی به شما دست دهد اما مطمئن باشید که حالتتان در عکس فوق العاده خواهد بود.

از روی عکس خوبتان تقلب کنید

حتما در آلبوم یا آرشیو عکس‌هایتان تصویر یا تصاوری از خودتان دارید که تا حدی از آنها راضی باشید. به این عکس‌ها نگاه کنید و ببینید که چه حالتی داشته اید. به حالت نگاه و خنده‌تان دقت کنید و سعی کنید در عکس‌های عروسی دوباره آن حالت را به وجود بیاورید.

زبان را به دندان پشت نچسبانید

برای اینکه لبخندتان شکل پوزخند نداشته باشد یا دهانتان خیلی گشاد نیفتد، موقع لبخند زدن زبان خود را به پشت دندان‌های جلویی بچسبانید. قبل از اینکه از شما عکس گرفته شود، زبانتان را روی لبها و دندان‌های جلویی تان بکشید. نتیجه درخشان کار را در تصاویری که از شما گرفته می‌شود، خواهید دید.

راز خوش عکس بودن خودتان چیست؟ چه ترفندی شما را در همه عکسها خوش قیافه میکند؟

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.