2 628

تشریفات ساسان

-

با مدیریت آقای  ساسان

ظفر

شماره تماس
درخواست قیمت

معرفی تشریفات ساسان

تشریفات ساسان با مدیریت آقای ساسان نسیم که از برگزار کننده های جشن لوکس عروسی در تهران است، با تجربه بیش از 20 سال می توانید مشاوره ای برای بهتر برگزار شدن مراسم عروسی تان با ایشان داشته باشید.

عروسی مراسم سنتی و آئینی است که طی آن آغاز یک ازدواج و زندگی مشترک یک زوج جشن گرفته می شود. این مراسم در کشورها و فرهنگ ها، ادیان و مذاهب، گروه های قومی و حتی طبقات اجتماعی گوناگون به اشکال مختلف برگزار می گردد.

گروه مشاوران و تشریفات ساسان فعالیت خود را در تابستان 1376 آغاز کرد و طی این سال ها سعی کرده ایم سابقه درخشان خود را در یاد تمامی عزیزان زنده نگه داریم. در همین راستا افتخار داریم برگزاری جشن عروسی را به روشی کاملاً متفاوت به شما عزیزان تقدیم کنیم.

به امید دیدار شما ...

زمان تأسیس: 1376

تعداد کارمندان: 30 نفر

نحوه ارائه آلبوم و نمونه کارها: بازدید حضوری

برای دریافت اطلاعات بیشتر با تشریفات ساسان تماس بگیرید و یا درخواست قیمت دهید.

سابقه عضویت در وب سایت نوعروس

2879 روز

نظرات کاربران در مورد تشریفات ساسان


نظر می دهم
  • نامشخص 24 مرداد 1391ساعت11:51

    با اینکه از سمت سایت رفتم جلو وهیچ امیدی نسبت به سایت نداشتم چراکه تجربه وب گردی من در ایران خوب نبود با ساسان عزیز آشنا شدم ودر برخورد اول شخصیت ایشان و در ادامه سبک کار وخلاقیت ایشان نظرم را بسیارجلب نمود،من در کنار دریافت کار خوب و جدید دنبال پرسنل مودب وشیک هم بودم که همه با آشنایی با ساسان برایم میسر گردید ساسان عزیز روز مراسمم گل بکاری،از مسئول یا مسئولین این سایت بسیار ممنونم،بلاخره یه سایت درست حسابی تو این مملکت پیدا شد.

با معرفی نوعروس به تشریفات ساسان می توانید از تخفیف های حین قرارداد برخوردار شوید.
لطفا کمی صبر کنید...