9 عکس

گلدن گلوب 2018؛ نگاهی به آرایش ستاره های هالیوود

در مراسم گلدن گلوب 2018 همه هنرمندان لباس مشکی پوشیده بودند و برای همین سعی کرده بودند با آرایش های جذاب و مد روز خودشان را از بقیه متمایز کنند. در این گالری می توانید برخی از زیباترین آرایش های گلدن گلوب 2018 که مد امسال هستند را ببینید. از این سبک های آرایش می توانید برای آرایش عروسی تان هم ایده بگیرید.
گلدن گلوب 2018؛ آرایش صورتی ریس ویترسپون

ریس ویترسپون یک آرایش ملایم را برای مراسم گلدن گلوب 2018 انتخاب کرد؛ استفاده از رنگ صورتی خیلی ملایم برای لب ها و پشت پلک ها.

گلدن گلوب 2018؛ آرایش صورتی جسیکا بیل

جسیکا بیل هم از رنگ صورتی در آرایش اش غافل نشد. به رنگ صورتی ملایم و خاص روی لب هایش دقت کنید که چطور زیبایی آرایش اش را دوچندان کرده.

گلدن گلوب 2018؛ آرایش صورتی امیلیا کلارک

چه چیزی می تواند موهای بلوند و پوست سفید امیلیا کلارک را حتی بهتر از چیزی که هست نشان دهد؟ بله درسته یک رژ لب صورتی خوشرنگ.

گلدن گلوب 2018؛ لب های قرمز تریسی الیس راس

یکی دیگر از آرایش های محبوب گلدن گلوب 2018 رژ لب قرمز بود. چه رنگی بهتر از قرمز برای به نمایش گذاشتن قدرت و جسارت زن ها؟ تریسی الیس راس هم از رژ لب قرمز استفاده کرده بود که در کنار چشمانش که سرمه کشیده بود، او را مثل همیشه جذاب کرده بود.

گلدن گلوب 2018؛ لب های قرمز جسیکا چستین

جسیکا چستین هم به سراغ رژ لب قرمز رنگ رفته بود. این رنگ با پوست سفید و آرایش چشمان براق او به خوبی هماهنگ بود.

گلدن گلوب 2018؛ لب های قرمز کلر فوی

کلر فوی با آن موهای خوش ترکیب و لب های قرمز مانند یک نماد زیبایی، قدرت و جسارت در مراسم گلدن گلوب 2018 می درخشید.

گلدن گلوب 2018؛ پوست براق هلی بری

پوست براق یکی از ترندهای گلدن گلوب 2018 بود. هلی بری هم یکی از هنرمندانی است که هر چه سنش بالاتر می رود جذابیت اش بیشتر و پوست اش درخشان تر می شود.

گلدن گلوب 2018؛ پوست براق آلیسیا ویکاندر

آلیسیا ویکاندر هم از ترند پوست براق در گلدن گلوب 2018 غافل نشده بود. او موهایش را به حالت شینیون در پشت سر جمع کرده بود و دلیل اش هم واضح است: می خواست گونه های برجسته اش را به نمایش بگذارد.

گلدن گلوب 2018؛ پوست براق داکوتا جانسون

سبک آرایش داکوتا جانسون در گلدن گلوب 2018 را می توان در سه عبارت توصیف کرد: میکاپ ملایم، لب هایی خنثی و پوستی درخشان

لطفا کمی صبر کنید...