شاید شما هم دل تان بخواهد برای عروسی تان به مهمان ها گیفت عروسی ای را به یادگار بدهید که تا مدت ها بعد از عروسی هم همه یادشان باشد. این ایده ها برای گیفت عروسی با کلاس را بخوانید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

حتما در عکس های اینترنتی و اخبار خارجی خوانده اید که عده ای در عروسی های شان به مهمان ها سکه های طلا، گوشی های گلد و چیزهایی از این قبیل می دهند تا به عنوان گیفت عروسی به یادگار داشته باشند. از آنجایی که این مدل دست و دلبازی ها بیشتر به پسران شیوخ عرب و شاهان و ملکه ها می خورد تصمیم گرفتیم یکسری گیفت لاکچری که خیلی در مراسم های ما باب نیست اما تهیه اش هم کار سختی نیست معرفی کنیم تا یادبود عروسی شما هم برای دوستان و آشنایان تان حسابی به یاد ماندنی شود.

مجسمه فرشته


مجسمه های فرشته چند وقتی است که پای شان را به دکور خانه های ما باز کرده اند. فرشته هایی که هر کدام در حالتی خاص ژست گرفته اند و در گوشه ای از خانه ما جا خوش کرده اند. انتخاب این فرشته ها به عنوان گیفت عروسی انتخاب سخاوتمندانه ای است. این مجسمه ها در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت از 20 تا 30 هزار تومان در بازار موجود است و شما می توانید با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید و میزانی که دوست دارید گیفت تان پر زرق و برق باشد آن را سفارش دهید.

قفس های فلزی


قفس های فلزی و کوچک هم انتخاب مناسبی به حساب می آیند. البته لازم است که دراین قفس ها حتما یک شمع یا پرنده کوچک قرار بدهید تا پیکج تان کامل شود. این قفس ها که در اندازه های 20 تا 30 سانتی به فروش می رسند، می توانند تا سال ها در خانه اقوام شما جا خوش کنند و به عنوان یادگاری از شما بمانند.

قاب عکس


خیلی ها در عروسی شان به مهمان ها عکس های خودشان را هدیه می دهند. عکس هایی که روی شاسی زده شده اند و حسابی هم زیبا هستند. اما اگر می خواهید از مهمان تان بابت حضورش در مراسم خودتان تشکر کنید، بهتر است چیزی به او بدهید که به کار خودش هم بیاید. مثلا به جای اینکه عکس تان را روی شاسی بزنید، بهتر است قاب های عکس سفید مدرن سفارش بدهید، عکس تان را داخل آن بگذارید و بعد از بسته بندی آن را به مهمان تان تقدیم کنید. با این کار هم عکس تان را به او داده اید، هم قاب عکسی که بتواند از آن استفاده کند.

جعبه کوکی


درست کردن کوکی یکی از کارهایی است که این روزها حسابی باب شده است و در مراسم های مختلف از آن استفاده می شود. از جشن فارغ التحصیلی گرفته تا زایمان و دندان در آوردن بچه. حالا برای شب عروسی تان که معمولا روی میزها پر از شیرینی است و کیک هم سفارش داده اید، دیگر نیازی نیست کوکی ها را دانه دانه به مهمان ها بدهید. برای هر مهمان یک جعبه در نظر بگیرد، داخل جعبه با توجه به تعداد افرادی که خانواده آن فرد دارد کوکی های حلقه، قلب، عروس، داماد و ... قرار بدهید و به آنها هدیه کنید. این هدیه حسابی وسوسه کننده و جذاب است.

نقره های جذاب


این روزها کافیست یک مدل طرح بدهید به افرادی که کارشان طلا و نقره است و دور روز بعد عین آن را تحویل بگیرید، بدون اینکه با نمونه اصلی اش تفاوتی داشته باشد. برای داشتن یک گیفت جذاب کافیست یک انگشتر جذاب با نگین بزرگ پیدا کنید و آن را در اختیار یک فرد متبحر قرار بدهید و از او بخواهید نقره یا استیل آن را درست کند و روی آن یک نگین اتمی بگذارد. این گیفت ممکن است برای شما بین 30 تا 40 هزار تومان آب بخورد، اما هر بار که مهمان شما به آن نگاه کند، قطعا یاد عروسی تان می افتد و چه چیزی از این بهتر؟


 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.