اگر دلتان می خواهد در روز عروسی تان، مدل مویی متفاوت، شیک و همه چیز تمام داشته باشید که از هر لحاظ با ظاهر و لباس و تاج تان هماهنگ باشد، ما برایتان بهترین مدل موی عروس را انتخاب کرده ایم!

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

ریچارد وارد آرایشگر معروف سلبریتی‌ها و ستاره‌های هالیوودی، بهترین روشهایش را برای داشتن موهای زیبا در روز عروسی با شما در میان گذاشته است.

۵-۶ ماه قبل از عروسی ...

لازم است که از پنج ماه پیش از روز عروسیتان شروع به کار کردن روی موهایتان بکنید و با استفاده از داروهای و شامپوهای مناسب در خانه به موهایتان برسید تا از داشتن موهایی سالم در روز عروسیتان مطمئن شوید. گاهی اوقات استفاده از ماسک های تقویتی مو هم گزینه مناسبی است. اگر سالن آرایشی مناسب و مطمئنی سراغ دارید، ماهی یکبار هم برای انجام مراقبت های لازم بر روی موهایتان به آرایشگاه بروید. علاوه بر این سعی کنید هر شش یا هشت هفته به آرایشگر خود سر بزنید و اندکی از موهایتان را کوتاه کنید تا شرایط مناسب را برای روز عروسی داشته باشد.

بدانید که چه می خواهید

یکی از کلیدهای اصلی برای انتخاب مدل موی روز عروسی، مشورت با آرایشگرتان است. عکسی از مدل هایی که دوست دارید را به همراه داشته باشید تا بتوانید منظورتان را کاملا به او برسانید. سعی کنید همراه خود شانه، گل سر، گیره و وسایل لازم را به همراه داشته باشید که با لباستان هم هماهنگی داشته باشد. البته از یکی دو هفته قبل از عروسی باید همه این کارها را انجام بدهید و در مورد وسایل تزئینی مو و مدل آن با آرایشگرتان مشورت کنید.

موقع انتخاب مدل مو، لباس عروس را در نظر بگیرید

به طور معمول، هرچقدر لباس عروسی شما ساده تر باشد، بهتر است مدل موی خود را هم ساده انتخاب کنید که زیبایی لباستان هم به چشم آید. به عنوان مثال یک لباس ساده ساتنی باید با موهای شینیون شده هماهنگ شود در غیر این صورت نه مدل لباس و نه مو به چشم نخواهد آمد. اگر همیشه موهایتان را به صورت باز درست می کنید، پیشنهاد نمی کنیم که در روز عروسی سراغ شینیون بروید چراکه شما را از چهره همیشگیتان خیلی دور می کند. بهترین کار برای زیباتر شدن در مراسم ازدواج این است که شما بخشی از شخصیت و سبک همیشگیتان را به چهره روز عروسیتان اضافه کنید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.