راه های زیادی وجود دارند که در جشن عروسی تان می توانید به گونه ای مستقیم و غیر مستقیم از والدین تان قدر دانی کرده و آنها خوشحال کنید

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

چندین ماه (اگر نگوییم چندین سال) است که دارید برای مراسم عروسی‌تان برنامه ریزی می‌کنید و حسابی گرفتار تهیه لباس عروس، سفارش کیک، تزئینات سالن یا باغی که قرار است جشنتان را در آن بگیرید، دعوت از مهمان‌ها، سفارش کت و شلوار داماد و... هستید ولی آیا فکری برای صمیمی و خودمانی شدن جشنتان کرده‌اید. اصلا فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید بدون استفاده از کلمات در جشن عروسی به پدر و مادرتان ادای دین کنید؟ اگر تا امروز به این قضیه فکر نکرده‌اید شاید بد نباشد این آلبوم را همراه ما ورق بزنید.


1. شاید شما یا خواهرتان نخواهید یا نتوانید از لباس عروسی مادرتان استفاده کنید، اما به طور قطع می‌توانید بخشی از تور آن را همراه داشته باشید و به این ترتیب مادرتان را خوشحال کنید. می‌پرسید چطور؟ کافیست تکه ای از تور لباس را در اختیار گل‌فروشی قرار دهید که قرار است دسته گل شما را آماده کند. او می‌تواند به جای استفاده از روبان یا تور معمولی که هیچ هویتی هم ندارند، از تور لباس عروس مادرتان استفاده کند و جلوه‌ای متفاوت به دسته گل شما ببخشد.

 


2. شاید حتی بد نباشد تکه ‌ای از لباس مادر یا مادربزرگتان را تبدیل به یک گردنبند منحصر به فرد کنید و در تمام طول مراسم آن را به گردن داشته باشید.

 


3. عکسی از عروسی مادر و پدر خود و همسرتان آماده کنید و در روز عروسی از عکاستان بخواهید در حالیکه شما این عکس ها را در دست گرفته اید، از شما عکس بگیرد. مطمئن باشید وقتی آلبومتان آماده شد همه از دیدن این عکس هیجان زده و متعجب خواهند شد.

 


4. عکس مورد علاقه تان را از آلبوم ازدواج پدر و مادرتان جدا کرده و آن را بازسازی کنید.

 


5. این شانس را به پدرتان بدهید که اولین کسی باشد که شما را در لباس عروس می‌بیند.

 


6. از مادر و مادربزرگتان بخواهید حلقه‌های ازدوجشان را دستشان کنند و یک عکس سه نفره زیبا از حلقه‌های سه نسل خانواده بگیرید.

 


7. اگر مادرتان سلیقه به خرج داده و عروسک تزئینی کیک عروسی‌اش را نگه داشته ، شما هم می‌توانید از همان عروسک را برای آراستن کیک عروسی‌تان استفاده کنید و نمایی کلاسیک به آن بدهید.

 


8. آقای داماد را با پیغام عاشقانه ‌ای که روی دستمالش نوشته یا گل دوزی کرده‌اید، متعجب کنید.

 


9. از همسر یا ساقدوش‌هایتان بخواهید که کف کفش عروسی‌تان، یک جمله یادگاری برایتان بنویسند البته اگر قرار نیست که بعدا از آن کفش استفاده کنید!

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.