10 عکس

10 مدل دیزاین ناخن برای ولنتاین 2018

همه خانم ها دوست دارند روز ولنتاین از سر تا پا زیبا باشند و حس خوبی نسبت به ظاهرشان داشته باشند، فرقی هم نمی کند که با کسی رابطه داشته باشند یا نه. یادتان باشد در این روز فقط مدل مو و مدل میکاپ مهم نیست، بلکه مدل دیزاین ناخن هم اهمیت بسیاری دارد و می تواند زیبایی تان را دو برابر کند. در این گالری 10 تا از بهترین مدل های دیزاین ناخن مخصوص ولنتاین 2018 را ببینید.
دیزاین ناخن طرح LOVE

روز ولنتاین حول یک چیز می چرخد و آن هم «لاو» است. این مدل دیزاین ناخن با طرح «لاو» یک مدل ساده و در عین حال جذاب برای ولنتاین 2018 است.

دیزاین ناخن انگشت حلقه

در این مدل دیزاین ناخن همه انگشت ها با لاک صورتی کمرنگ رنگ آمیزی شده اند، به جز انگشت حلقه که روی آن کلمه «لاو» بارها تکرار شده است. این مدل نوشتن روی ناخن طوری که انگار دست لرزیده است به تازگی مد شده است.

دیزاین ناخن طرح لب و قلب

در این مدل دیزاین ناخن همه چی پیدا می شود. از قلب نقره ای گرفته تا طرح لب و حروف X و O. ترکیب رنگ مشکی و نقره ای زیبایی خاصی به این دیزاین ناخن ولنتاین 2018 بخشیده است.

دیزاین ناخن ولنتاین 2018؛ طرح گل قرمز

در این دیزاین ناخن از طرح تک گل استفاده شده است. همانطور که می بینید روی انگشت حلقه فقط از طرح برگ استفاده شده. ناخن های صورتی این دیزاین ناخن را دخترانه کرده ولی گل های قرمز روی آن باعث شده این دیزاین ناخن ولنتاین برای هر سنی مناسب باشد.

دیزاین ناخن ولنتاین 2018؛ بنفش و طلایی

رنگ بنفش علاوه بر اینکه یک رنگ سلطنتی است، رنگ سال 2018 هم هست. پس چه چیزی بهتر از لاک بنفش برای ولنتاین 2018؟ خط های طلایی این مدل را بسیار شیک کرده است.

دیزاین ناخن ولنتاین 2018؛ طرح بوسه

در این مدل دیزاین ناخن از سه رنگ اصلی ولنتاین یعنی قرمز، صورتی و سفید استفاده شده است. طرح های بوسه روی ناخن ها این مدل دیزاین ناخن را رمانتیک کرده است.

دیزاین ناخن ولنتاین 2018؛ X و O

در این دیزاین ناخن ولنتاین 2018 هم از حروف X و O استفاده شده است. رنگ طلایی زیبایی خاصی به لاک قرمز بخشیده است. اگر نمی توانید این حروف را صاف بکشید میتوانید از استیکرهای مخصوص استفاده کنید.

دیزاین ناخن ولنتاین 2018؛ قرمز و صورتی

به تازگی در دنیای دیزاین ناخن حسابی مد شده است که قسمتی از ناخن بدون لاک باقی بماند. در این مدل دیزاین ناخن هم از این ترفند استفاده شده. برای قسمت های دیگر هم از دو رنگ رمانتیک یعنی قرمز و صورتی استفاده شده است.

دیزاین ناخن 2018؛ آمبره

با دیدن این مدل دیزاین ناخن 2018 متوجه می شوید که آمبره فقط مخصوص مو نیست و روی ناخن هم می توان از آن استفاده کرد.

دیزاین ناخن ولنتاین 2018؛ صورتی و مشکی

این مدل دیزاین ناخن مخصوص ساده پسندهاست. ترکیب صورتی و مشکی در این مدل دیزاین ناخن فوق العاده شده است.

لطفا کمی صبر کنید...