در زندگی مشترک از کدام لحظات نباید غافل شد؟ فکر می‌کنید چند سال بعد که به این دوران نگاه می‌کنید، دوست دارید کدام اولین‌ها را به خاطر بیاورید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

اولین لمس دستان، اولین دوستت دارم، اولین سفر جاده‌ای و...؛ این لحظه‌های بکر و ناب طعم دیگری دارند که بعضی وقت‌ها خیلی ساده از کنارشان می‌گذاریم.

اولین صحبت تلفنی تا صبح

فضانوردان می‌گویند که تقریبا فقط هشت دقیقه طول می‌کشد تا نور از خورشید به زمین برسد. وقتی شما هم مشغول گپ زدن تلفنی با نامزدتان می‌شوید و یک دفعه می‌بینید که هوا گرگ و میش است و چیزی نمانده صبح شود, دقیقا همین احساس را دارید. این حرف زدن‌های صمیمانه نشانه خوبی است, ادامه بدهید!

زمانی که «نامزدم» معرفی‌تان می‌کند

شاید فکر کنید اگر از این لفظ خوشتان بیاید و ذوقتان را نشان بدهید مثل بچه‌های دبیرستانی عمل کرده‌اید، اما مگر می شود کسی از شنیدن این لفظ قند توی دلش آب نشود؟! شما هم اکنون رسما انتخاب، برگزیده و دوست شده اند.

اولین صبح روز بعد

او صبح روز بعد از شما می‌پرسد «صبحانه چی می‌خوری؟» و سپس همانطور که به سمت آشپزخانه می‌رود تا صبحانه‌ای مفصل برایتان بچیند با تمام حرکاتش می‌گوید «برای همیشه با من بمان!»

اضطراب گفتن «دوستت دارم»

این لحظه اغلب با کمی اضطراب و استرس همراه است: اگر همینطور به من زل زد چه کار کنم؟ برای گفتن این جمله خیلی زود نیست؟ اگر عکس‌العملش مناسب نباشد؟ شاید هم بگوید دوستم داری؟ وای خدایا شکرت!

اولین بار که در ایمیل می‌نویسی «ما»

و آنها ایمیل شما را پاسخ نمی‌دهند که بپرسند: «ما؟!! ما دیگه کیه؟!»

اولین قهر و آشتی

بگذارید صادقانه بگویم: اگر شما با همدیگر دعوا نمی‌کنید، یعنی این وسط یک نفر حرف دلش را نمی‌زند! این دعواها را همانطور که از قدیم گفتند مثل نمک زندگی بچشید و از آنها برای صمیمی‌تر شدن استفاده کنید.

اولین سفر دونفره

چه راهی بهتر از این برای اینکه بفهمید چگونه سفر زندگی مشترکتان را با هم خواهید گذراند؟ در ضمن می‌توانید با همدیگر بر سر اینکه چه کسی سمت پنجره بنشیند به توافق برسید!

اولین خرید سوپرمارکت 

شما به خوبی می‌دانید که وقتی پس از یک روز سخت و پرکار ، نوشیدنی مورد علاقه‌اش را می‌نوشد، لب‌هایش چه فرمی می‌گیرند. می‌دانید که وقتی ناراحت است باید چند دقیقه تنهایش بگذارید. اما هنگامی که این مرد را در حال خرید کردن در مغازه و انتخاب خوراکی‌های عجیب و غریب می‌بینید، آن زمان است که می‌فهمید هنوز چیزهای زیادی وجود دارد باید درباره یکدیگر بیاموزید.

اولین بار که اجازه دارید به iPod اش دست بزنید

نمی‌دانید چقدر برایش سخت است چیزی را که تا این اندازه دوست دارد به شما بدهد. البته که آن را به اندازه شما دوست ندارد اما تا حدودی نزدیک به شما !

اولین تجسم آینده‌با او

تجسم کردن آینده‌تان با مردی که دوست دارید خیلی شیرین و قشنگ است. شما سعی می کنید حتی جزئیات خیلی کوچک را هم مو به مو در نظر بگیرید.

اولین روز بی‌اضطراب برای دیدنش

شما روی یک صندلی نشسته‌اید، حال و حوصله ندارید و متوجه می‌شوید که او هنوز با همان عشق همیشگی به شما خیره شده است، حتی اگر موهایتان را نشسته باشید، آرایش همیشگیتان را نداشته باشید و لباس راحتی خانه تنتان باشد. باور کنید! این یکی از مهمترین توافقاتی است که باید داشته باشید!

اولین بار که با هم دکتر می‌روید

دلیل دیگری می‌خواهید؟ ساعتها بر روی صندلی انتظار، منتظر کسی باشید که دوستش دارد و نگران سلامتی‌اش هستید. شما نیاز دارید که برای با هم بودن به سلامتتان هم رسیدگی کنید.

اولین موضوع مشترک و مهم

مهم نیست که بوته‌های گوجه فرنگی باغچه حیاط باشند یا نگهداری از یک گلدان کاکتوس. زمانیکه هر دو نفر شما تصمیم می‌گیرید از یک موجود زنده دیگر مراقبت کنید، جفت بودنتان اهمیت بیشتری پیدا می کند.

شما چه اولین‌هایی را با هم تجربه کردید؟ با ما به اشتراک بگذارید.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.