تخفیف هایی بی سابقه برای میکاپ عروس همراه با پاکسازی و ویتامینه پوست با 50 درصد تخفیف

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

همراهان همیشگی باشگاه نوعروس

روزتون خوش

جشنواره بزرگ حامیان باشگاه با همراهی حامیان باشگاه ارائه دهنده بهترین تخفیف ها و متفاوت ترین آفرهایی است که میتوانید برای مراسم عروسیتان داشته باشید و علاوه بر آن برنده یک دستگاه خودرو تیبا نیز بشوید .

سالن زیبایی رابیا به مناسبت برگزاری این جشنواره به نوعروسانی عضو باشگاه نوعروس 20% تخفیف ویژه و 50% تخفیف روی پکیج های زیبایی خود از جمله رنگ و هایلایت ، ناخن ، پاکسازی و ویتامینه  پوست و ... اختصاص داده است .

طی مصاحبه ای که خانم  احترامی مدیریت سالن زیبایی رابیا با خبرنگار مجموعه ما داشتند گفتند :
این جشنواره بزرگ واقعا هم به صنف ما و هم به تمام نوعروسان کمک بزرگی می کنه و باعث میشه که همه باهم برای نوعروسان شبی رویایی رو رقم بزنیم و ما این همکاری و شراکت را مدیون مجموعه نوعروس و این جشنواره بزرگ باشگاه نوعروس هستیم .

علاوه بر این  وقتی از خانم احترامی درباره مزیت این سالن نسبت به سالن های دیگه پرسیدیم ایشون در جواب گفتند:
محیط سالن رابیا بسیار آروم و رویایی است برخلاف سالن های زیبایی دیگه که بیشترشون پرتنش و استرس زا هستند ما سعی کردیم با داشتن پرسنل کاملا ماهر و حرفه ای با ارائه خدمات عالی به مشتریانمون در قبال قیمت بسیار مناسب بهترین محیط را برای نوعروسان و مشتریان خوبمون داشته باشیم و رضایت آن ها را به طور کامل جلب کنیم.

سالن زیبایی رابیا در محدوده نیاوران اولین دارنده گواهینامه ISO10002( ارتباط با مشتری) آماده ی خدمت رسانی به شما نوعروسان عزیز است .

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.