تخفیف هایی بی سابقه برای میکاپ عروس همراه با پاکسازی و ویتامینه پوست با 50 درصد تخفیف

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

همراهان همیشگی باشگاه نوعروس

روزتون خوش

جشنواره بزرگ حامیان باشگاه با همراهی حامیان باشگاه ارائه دهنده بهترین تخفیف ها و متفاوت ترین آفرهایی است که میتوانید برای مراسم عروسیتان داشته باشید و علاوه بر آن برنده یک دستگاه خودرو تیبا نیز بشوید .

سالن زیبایی رابیا به مناسبت برگزاری این جشنواره به نوعروسانی عضو باشگاه نوعروس 20% تخفیف ویژه و 50% تخفیف روی پکیج های زیبایی خود از جمله رنگ و هایلایت ، ناخن ، پاکسازی و ویتامینه  پوست و ... اختصاص داده است .

طی مصاحبه ای که خانم  احترامی مدیریت سالن زیبایی رابیا با خبرنگار مجموعه ما داشتند گفتند :
این جشنواره بزرگ واقعا هم به صنف ما و هم به تمام نوعروسان کمک بزرگی می کنه و باعث میشه که همه باهم برای نوعروسان شبی رویایی رو رقم بزنیم و ما این همکاری و شراکت را مدیون مجموعه نوعروس و این جشنواره بزرگ باشگاه نوعروس هستیم .

علاوه بر این  وقتی از خانم احترامی درباره مزیت این سالن نسبت به سالن های دیگه پرسیدیم ایشون در جواب گفتند:
محیط سالن رابیا بسیار آروم و رویایی است برخلاف سالن های زیبایی دیگه که بیشترشون پرتنش و استرس زا هستند ما سعی کردیم با داشتن پرسنل کاملا ماهر و حرفه ای با ارائه خدمات عالی به مشتریانمون در قبال قیمت بسیار مناسب بهترین محیط را برای نوعروسان و مشتریان خوبمون داشته باشیم و رضایت آن ها را به طور کامل جلب کنیم.

سالن زیبایی رابیا در محدوده نیاوران اولین دارنده گواهینامه ISO10002( ارتباط با مشتری) آماده ی خدمت رسانی به شما نوعروسان عزیز است .

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.