شماره هفت شگفتیهای کارت تخفیف نوعروس معرفی شد. اگر تا امروز با کارت تخفیف نوعروس آشنا شده باشید، لابد می دانید که این کارت تخفیف، مثل کیف پول جادویی عمل می کند و با آن می توانید تا 15 درصد بیشتر از پولی که در کارت ذخیره کرده اید در شبکه خدمات دهندگان نوعروس خرید کنید؛ گذشته از آن که مطابق سیاست پولی و بانکی کشور به پول شما در قالب اعتبار هدیه، سود تعلق می گیرد. اما شگفتی های کارت تخفیف نوعروس به همین جا ختم نمی شود...

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

 

مهلت این تخفیف به پایان رسیده استفقط افرادیکه در ایام تخفیف پرداخت خود را از روی پوز پاسارگاد نزد این خدمات دهنده نهایی نموده اند و وقت رزرو کرده اند می توانند از این تخفیف استفاده کنند.

 

در شماره 7 تخفیف های نوعروس نوبت به عکاسی اسپرت رسیده است که با همکاری آتلیه نیلوفر آبی آغاز میشود. این خدمات با بهترین کیفیت و صرفا با همکاری نوعروس ارائه شده شده است.

 
شرح خدمات:
  • 60 درصد تخفیف ویژه عکاسی اسپرت

نوع خدمات

قیمت واقعی

درصد تخفیف

قیمت بعد از تخفیف

پکیج 1
 170هزارتومان

 60درصد

 68هزارتومان

پکیج 2
 95هزارتومان

 60درصد

 38هزارتومان

 

 

پکیج 1: عکاسی اسپرت با ورودی آتلیه رایگان با ارزش واقعی 170000 تومان

- چاپ یک عدد عکس 70*50 روی شاسی

- چاپ دو عدد لیت 15*10


پکیج 2: عکاسی اسپرت با ورودی آتلیه رایگان با ارزش واقعی 95000 تومان

- چاپ دو قطعه عکس 30*20

- چاپ دو قطعه عکس 18*13با احتساب 60 در صد تخفیف، پرداخت دارندگان کارت به صورت زیر است:پکیج 1: عکاسی اسپرت با ورودی آتلیه رایگان فقط با پرداخت 68000 تومان

- چاپ یک عدد عکس 70*50 روی شاسی

- چاپ دو عدد لیت 15*10پکیج 2: عکاسی اسپرت با ورودی آتلیه رایگان فقط با پرداخت 38000 تومان

- چاپ دو قطعه عکس 30*20

- چاپ دو قطعه عکس 18*13

 
  • اعضا سطح اول نوعروس با شارژ کارت تخفیف از 15 درصد اعتبار هدیه رایگان که به صورت خودکار به کارت واریز می شود نیز بهره مند خواهند شد.
 
زمان اعتبار:
  • مهلت استفاده از این تخفیف ویژه از تاریخ 1392/12/14 تا 1392/12/28 می باشد. پس عجله کنید.
 
نحوه خرید:
  • اگر کارت تخفیف نوعروس را ندارید برای استفاده از این تخفیف باید کارت تخفیف نوعروس را از اینجا  تهیه و با توجه به پکیج انتخابی خود آن را شارژ کنید.
  • شما از تاریخ 1392/12/19 تا 1392/12/28 میتوانید به صورت حضوری به آتلیه نیلوفر آبی مراجعه کنید و بعد از خرید این تخفیف از پوز بانک پاسارگاد نزد خدمات دهنده تا دو ماه بعد هم میتوانید وقت آتلیه خود را رزرو کنید.
  • در زمان مراجعه حضوری با ارایه کارت تخفیف نوعروس به خدمات دهنده، از پوز بانک پاسارگارد این خدمات دهنده مبلغ قبل از تخفیف را کارت بکشید. دقت کنید پوز مستقر در محل خدمات دهنده به گونه ای تنظیم شده است که با وارد کردن قیمت قبل از تخفیف خدمات به صورت خودکار فقط مبلغ بعد از تخفیف را از کارت شما کم میکند. یعنی شما با وارد کردن مبلغ 1 میلیون و 700 هزار ریال در این مثال، پوز به صورت خودکار فقط 680 هزار ریال از کارت شما کسر میکند.
  • لازم به ذکر است برای خرید 1 میلیون و 700 هزار ریالی کارت شما باید فقط 680 هزار ریال شارژ داشته باشد و برای خرید 950 هزار ریالی کارت شما باید فقط 380 هزار ریال شارژ داشته باشد.
 
نحوه استفاده از کارت :
هر کارت تخفیف نوعروس فقط برای یک نفر قابل استفاده است. اما دارنده کارت تخفیف نوعروس می تواند هر یک از تخفیف ها را به صورت جداگانه یا با هم خریداری کند.
 
معرفی خدمات دهنده:
آتلیه نیلوفر آبی واقع در  هفت حوض- گلبرگ شرقی- خیابان مصطفوی- جنب سفره خانه سوته دلان- ساختمان 54- واحد 4 - طبقه دوم ، با مدیریت آقای مظفری مشغول بکار است.
 


این نکته ها را فراموش نکنید:
1- در انتخاب این تخفیف یا در مورد کارت تخفیف نوعروس به هر سوال یا مشکلی برخوردید    با مرکز پشتیبانی نوعروس در ساعت اداری با شماره 43905000 و خارج از ساعت اداری با شماره 88175022 تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنماییتان کنند.

2- یادتان باشد که برخلاف رویه معمول همه بن های تخفیف، در تخفیف های نوعروس، شما باید به اندازه قیمت اعلام شده «قبل از تخفیف»، روی پوز بانک پاسارگاد نزد خدمات دهنده کارت بکشید و دستگاه خودش تخفیف را اعمال می کند. مثلا اگر قیمت یک خدمات قبل از تخفیف 10 هزار تومان است و بعد از تخفیف 5 هزار تومان شده، شما باید روی پوز مبلغ 10 هزار تومان را کارت بکشید. پوز به صورت خودکار فقط 5 هزار تومان از حساب شما کسر می کند. باید تاکید کنیم شما در این مثال باید کارت تخفیفی فقط با ٥ هزار تومان اعتبار داشته باشید و نیاز نیست کارت شما اعتبار بیشتری داشته باشد.

3- امتیاز ویژه تخفیف های نوعروس سوخت نشدن آن است؛ یعنی اعتبار شما در صورت عدم خرید از خدمات دهنده در کارت خودتان باقی می ماند و شما می توانید این اعتبار را در خرید بعدی استفاده کنید.

4- نوعروس در هر بار شارژ براساس سطح وفاداری شما تا سقف 15 درصد اعتبار بیشتر هم هدیه می دهد که می توانید در خرید های بعدی از شبکه کارت تخفیف نوعروس از این اعتبار استفاده کنید. لازم به ذکر است سطح وفاداری شما با توجه به میزان شارژ کارت تخفیف نوعروس سنجیده میشود برای آگاهی از اعتبار هدیه نوعروس اینجا را کلیک کنید.

5- با خرید از نوعروس در قرعه کشی ماهانه شرکت داده خواهید شد. در این قرعه کشی هر ماه به یک نفر از دارندگان کارت، پول کل خرید انجام شده از کارت بازگردانده خواهد شد! (مراقب قلبتان هستید؟!)

 
 
 
 
 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.