برای لاغر شدن وداشتن تناسب اندام حتما باید اصولی را رعایت کرد . اگر اهل باشگاه رفتن و ورزش با تردمیل هستید با این 5 ترفند میتوانید تا 60 درصد کالری سوزی تان را بیشتر کنید .

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

پیاده‌روی روی تردیمل را برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام امتحان کرده‌اید؟ این نکات کلیدی را که توصیه متخصصان تربیت بدنی دانشگاه ویرجینیاست، رعایت کنید تا کالری‌سوزی تان در هر نوبت قدم زدن، 60 درصد بیشتر شود.

1. به جلو خم نشوید

هرگز موقع قدم زدن روی تردیمل به جلو خم نشوید و کمرتان را تا نکنید. مراقب باشید که پشت‌تان همیشه صاف بوده و شانه‌ها، ران‌ها و قوزک‌ها در یک راستا باشند.

2. آرام شروع کنید

قبل از اینکه مسیرتان را شیب‌دار کنید، 5 دقیقه با سرعت آرام بدن را گرم کرده و سپس 10 دقیقه تند راه بروید تا به اولین شیب‌تان برسید.
 
3. قانون 5/5 را جدی بگیرید
برای به حداکثر رسیدن چربی سوزی موقع پیاده‌روی روی تردمیل قانون 5/5 را رعایت کنید. یعنی 5 دقیقه در مسیر صاف و 5 دقیقه روی سطح شیب‌دار حرکت کنید.

4. ورزش‌های کششی را فراموش نکنید
یادتان باشد که بعد از پایین آمدن از تردمیل کار شما تمام نشده و لازم است که 10 دقیقه هم برای ورزش‌های کششی پایین‌تنه، کمر و شانه‌ها وقت بگذارید.

5. یک روز درمیان پیاده‌روی روی شیب را امتحان کنید
اگر می‌خواهید روی سطح شیب‌دار تردمیل را تمرین کنید، این کار را یک روز درمیان انجام داده و 24 ساعت به عضلات‌تان استراحت بدهید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.