اگر تا امروز با کارت تخفیف نوعروس آشنا شده باشید، لابد می دانید که این کارت تخفیف، مثل کیف پول جادویی عمل می کند و با آن می توانید تا 15 درصد بیشتر از پولی که در کارت ذخیره کرده اید در شبکه خدمات دهندگان نوعروس خرید کنید؛ گذشته از آن که مطابق سیاست پولی و بانکی کشور به پول شما در قالب اعتبار هدیه، سود تعلق می گیرد. اما شگفتی های کارت تخفیف نوعروس به همین جا ختم نمی شود...

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

 

مهلت این تخفیف به پایان رسیده است

 

 

فقط افرادیکه در ایام تخفیف پرداخت خود را از روی پوز پاسارگاد نزد این خدمات دهنده نهایی نموده اند و وقت رزرو کرده اند می توانند از این تخفیف استفاده کنند.

 

 

در شبکه خدمات دهندگان نوعروس، هر هفته، یک خدمات دهنده تخفیف ویژه می دهد و دارندگان کارت تخفیف نوعروس می توانند در طول آن ایام، از پکیج  ویژه آن خدمات دهنده با 60 تا 75 درصد تخفیف از قیمت اصلی برخوردار شوند!

امروز هم نوبت آتلیه مهرداد آ.اس.پ است. اول میزان تخفیف را ببینید. (مراقب قلبتان باشید!):

 

قیمت واقعی

درصد تخفیف

قیمت بعد از تخفیف

 720هزار تومان

 75درصد

 180هزارتومان

 

ورودی آتلیه با 100 فریم عکس 295 هزار تومان

چاپ 5 عدد عکس 30*20 با روتوش حرفه ای مهرداد، هر عکس 35 هزار تومان

چاپ یک عکس به همراه تخته شاسی 70*50 ، 250 هزار تومان

جمعا ٧٢٠ هزار تومان

 

برای استفاده از این تخفیف باید کارت تخفیف نوعروس خود را به مبلغ 180 هزار تومان از اینجا شارژ کنید و با مراجعه به دفتر آتلیه مهرداد آ اس پ در ایام تخفیف ویژه از پوز بانک پاسارگارد این خدمات دهنده کارت بکشید.

نکته مهم: این تخفیف ویژه تنها از تاریخ 1392/11/19 تا 1392/12/06 اختصاص می یابد. پس اولا عجله کنید و ثانیا حتما قبل از مراجعه حضوری با تلفن خدمات دهنده تماس بگیرید تا مطمئن شوید که جا نمانده اید.

برای آشنایی بیشتر با آتلیه مهرداد آ.اس.پ اینجا را کلیک کنید. ضمنا می توانید به صورت جداگانه میکاپ همراه با عکاسی را نیز به مدیر آتلیه سفارش دهید.این نکته ها را فراموش نکنید:

1- اگر تا امروز کارت تخفیف نوعروس را تهیه نکرده اید، برای اینکه کارت را درب منزلتان تحویل بگیرید اینجا کلیک کنید.

2- یادتان باشد که برخلاف رویه معمول همه بن های تخفیف، در تخفیف های نوعروس، شما باید به اندازه قیمت اعلام شده «قبل از تخفیف»، روی پوز بانک پاسارگاد نزد خدمات دهنده کارت بکشید و دستگاه خودش تخفیف را اعمال می کند. مثلا اگر قیمت یک خدمات قبل از تخفیف 10 هزار تومان است و با تخفیف 5 هزار تومان شده، شما باید روی پوز مبلغ 10 هزار تومان را کارت بکشید. پوز به صورت خودکار فقط 5 هزار تومان از حساب شما کسر می کند. باید تاکید کنیم شما در این مثال باید کارت تخفیفی فقط با ٥ هزار تومان اعتبار داشته باشید.

3- در خریدتان به هر مشکلی برخوردید با شماره 43905000 تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی تان کنند.

4- امتیاز ویژه تخفیف های نوعروس سوخت نشدن آن است؛ یعنی اعتبار شما در صورت عدم خرید از خدمات دهنده در کارت خودتان باقی می ماند و شما می توانید این اعتبار را در خرید بعدی استفاده کنید.

5- نوعروس در هر بار شارژ براساس سطح وفاداری شما تا سقف 15 درصد اعتبار بیشتر هم هدیه می دهد که می توانید در خرید های بعدی از شبکه نوعروس از این اعتبار استفاده کنید. برای آگاهی از اعتبار هدیه نوعروس اینجا  را کلیک کنید.

6- با خرید از نوعروس در قرعه کشی ماهانه شرکت داده خواهید شد. در این قرعه کشی هر ماه به یک نفر از دارندگان کارت، پول کل خرید انجام شده از کارت بازگردانده خواهد شد! (مراقب قلبتان هستید؟!)

 

 

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.