شماره هشت شگفتیهای کارت تخفیف نوعروس معرفی شد. اگر تا امروز با کارت تخفیف نوعروس آشنا شده باشید، لابد می دانید که این کارت تخفیف، مثل کیف پول جادویی عمل می کند و با آن می توانید تا 15 درصد بیشتر از پولی که در کارت ذخیره کرده اید در شبکه خدمات دهندگان نوعروس خرید کنید؛ گذشته از آن که مطابق سیاست پولی و بانکی کشور به پول شما در قالب اعتبار هدیه، سود تعلق می گیرد. اما شگفتی های کارت تخفیف نوعروس به همین جا ختم نمی شود...

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

 

مهلت این تخفیف به پایان رسیده استفقط افرادیکه در ایام تخفیف پرداخت خود را از روی پوز پاسارگاد نزد این خدمات دهنده نهایی نموده اند و وقت رزرو کرده اند می توانند از این تخفیف استفاده کنند.

 

 

 

در شماره 8 تخفیف های نوعروس نوبت به عکاسی اسپرت رسیده است که با همکاری آتلیه

اساطیر آغاز میشود. این خدمات با بهترین کیفیت و صرفا با همکاری نوعروس ارائه شده شده است.

 
شرح خدمات:
  • عکاسی اسپرت

نوع خدمات

قیمت واقعی

درصد تخفیف

قیمت بعد از تخفیف

پکیج ویژه
 700هزارتومان

 75درصد

 175هزارتومان

 

 پکیج  ویژه  عکاسی اسپرت به ارزش واقعی 7.000.000 ریال شامل:

-          ورودی آتلیه با 100 فریم عکس

-          چاپ یک عدد عکس 90*60 بر روی شاسی با طراحی و روتوش حرفه ای

-          چاپ پنج عدد عکس 30*20 با طراحی و روتوش حرفه ای

 

 

 

 

با احتساب 75 درصد تخفیف، پرداخت دارندگان کارت فقط 175 هزار تومان است.

 

  • اعضا سطح اول نوعروس با شارژ کارت تخفیف از 15 درصد اعتبار هدیه رایگان که به صورت خودکار به کارت واریز می شود نیز بهره مند خواهند شد.
 
زمان اعتبار:
  • مهلت استفاده از این تخفیف ویژه از تاریخ 1392/12/19 تا 1392/12/27 می باشد. پس عجله کنید.
 
نحوه خرید:
  • اگر کارت تخفیف نوعروس را ندارید برای استفاده از این تخفیف باید کارت تخفیف نوعروس را از اینجا  تهیه و با توجه به پکیج انتخابی خود آن را شارژ کنید.
  • شما از تاریخ 1392/12/19 تا 1392/12/27 میتوانید به صورت حضوری به آتلیه اساطیر مراجعه کنید و بعد از خرید این تخفیف از پوز بانک پاسارگاد نزد خدمات دهنده تا دو ماه بعد هم میتوانید وقت آتلیه خود را رزرو کنید.
  • در زمان مراجعه حضوری با ارایه کارت تخفیف نوعروس به خدمات دهنده، از پوز بانک پاسارگارد این خدمات دهنده مبلغ قبل از تخفیف را کارت بکشید. دقت کنید پوز مستقر در محل خدمات دهنده به گونه ای تنظیم شده است که با وارد کردن قیمت قبل از تخفیف خدمات به صورت خودکار فقط مبلغ بعد از تخفیف را از کارت شما کم میکند. یعنی شما با وارد کردن مبلغ 7 میلیون ریال در این مثال، پوز به صورت خودکار فقط 1 میلیون و 750 هزار ریال از کارت شما کسر میکند.
  • لازم به ذکر است برای خرید 7 میلیون ریالی کارت شما باید فقط 1 میلیون و 750 هزار ریال شارژ داشته باشد.

 

نحوه استفاده از کارت :

هر کارت تخفیف نوعروس فقط برای یک نفر قابل استفاده است. اما دارنده کارت تخفیف نوعروس می تواند هر یک از تخفیف ها را به صورت جداگانه یا با هم خریداری کند.

 

معرفی خدمات دهنده:
آتلیه اساطیر واقع در فلکه اول تهران پارس - خیابان حسینی(بهار سابق) - انتهای خیابان علیپور (109) - پلاک 1 - طبقه چهارم ، با مدیریت سرکار خانم راحله رحیمی مشغول بکار است.
 


این نکته ها را فراموش نکنید:
1- در انتخاب این تخفیف یا در مورد کارت تخفیف نوعروس به هر سوال یا مشکلی برخوردید    با مرکز پشتیبانی نوعروس در ساعت اداری با شماره 43905000 و خارج از ساعت اداری با شماره 88175022 تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنماییتان کنند.

2- یادتان باشد که برخلاف رویه معمول همه بن های تخفیف، در تخفیف های نوعروس، شما باید به اندازه قیمت اعلام شده «قبل از تخفیف»، روی پوز بانک پاسارگاد نزد خدمات دهنده کارت بکشید و دستگاه خودش تخفیف را اعمال می کند. مثلا اگر قیمت یک خدمات قبل از تخفیف 10 هزار تومان است و بعد از تخفیف 5 هزار تومان شده، شما باید روی پوز مبلغ 10 هزار تومان را کارت بکشید. پوز به صورت خودکار فقط 5 هزار تومان از حساب شما کسر می کند. باید تاکید کنیم شما در این مثال باید کارت تخفیفی فقط با ٥ هزار تومان اعتبار داشته باشید و نیاز نیست کارت شما اعتبار بیشتری داشته باشد.

3- امتیاز ویژه تخفیف های نوعروس سوخت نشدن آن است؛ یعنی اعتبار شما در صورت عدم خرید از خدمات دهنده در کارت خودتان باقی می ماند و شما می توانید این اعتبار را در خرید بعدی استفاده کنید.

4- نوعروس در هر بار شارژ براساس سطح وفاداری شما تا سقف 15 درصد اعتبار بیشتر هم هدیه می دهد که می توانید در خرید های بعدی از شبکه کارت تخفیف نوعروس از این اعتبار استفاده کنید. لازم به ذکر است سطح وفاداری شما با توجه به میزان شارژ کارت تخفیف نوعروس سنجیده میشود برای آگاهی از اعتبار هدیه نوعروس اینجا را کلیک کنید.

5- با خرید از نوعروس در قرعه کشی ماهانه شرکت داده خواهید شد. در این قرعه کشی هر ماه به یک نفر از دارندگان کارت، پول کل خرید انجام شده از کارت بازگردانده خواهد شد! (مراقب قلبتان هستید؟!)

 
 
 
 

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.