برای زیباتر شدن نیازی به آرایش بیش از حد یا عجیب و غریب نیست! سادگی بهترین آرایش برای عروس خانم هاست.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

شما کانون توجه هستید

در مراسم عروسی تمام چشم‌ها به شما دوخته شده است (لازم نیست یادآوری کنم که لنز دوربین‌ها هم روی شما زوم شده). اگر شما از آن دسته عروس‌هایی هستید که به قانون «اگر می‌خواهی کاری درست انجام شود، خودت انجامش بده» پایبند هستند، برای آرایش روز عروسی‌تان توصیه‌های «تابیندا شاه» از گروه تخصصی آرایش عروس را Bindis & Tiaras جدی بگیرید. تابیندا یکی از کارآمدترین آرایشگرهای عروس در آسیای جنوب شرقی است.

با برنامه‌ریزی پیش بروید

تابیندا به همه عروس های جوان می‌گوید: «شما وقت زیادی برای تهیه لباس عروس و درست کردن موهای خود صرف می‌کنید، پس بهتر است همانقدر هم برای آرایش صورتتان وقت بگذارید؛ با متخصصان زیبایی و آرایش صورت مشورت کنید و نکته‌های لازم را از چندین ماه قبل از مراسم رسمی، بیاموزید. سعی کنید سبک آرایشی که را بیشتر با رنگ پوست و صورتتان همخوانی دارد، پیدا کنید. پیش از رفتن نزد یک متخصص زیبایی و آرایش، نوع آرایشی را که می‌پسندید، پیدا کنید و عکسی از مدل مربوطه با خودتان داشته باشید تا مشاورتان بیشتر با روحیه و سلیقه شما آشنا شود.

پوست تان را بسازید

آرایش زیاد، استفاده از لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته، آلودگی هوا و دوده ممکن است منجر به ایجاد جوش‌های سرسیاه، خشک شدن پوست، باز شدن منافذ روی پوست، ایجاد لک و تغییر رنگ پوست شوند و همه همه اینها پوست صورت شما را مرده می‌کنند. از سه ماه قبل از مراسم عروسی، شروع به استفاده از محصولات بهداشتی کنید که به سالم نگاه داشتن پوستتان کمک می‌کنند. در طول روز حداقل دوبار پوست صورتتان را بشویید و همیشه آنرا مرطوب نگاه دارید. همچنین سعی کنید هفته‌ای دوبار از ماسک‌های تقویتی صورت استفاده کنید.

ضد آفتاب را فراموش نکنید

تابیندا می‌گوید : فرقی نمی‌کند هوا ابری، بارانی یا آفتابی باشد؛ شما همیشه باید از کرم‌های ضد آفتاب قوی با قدرت محافظت 30 استفاده کنید و پوستتان را مرطوب نگاه دارید. اگر لباس عروسیتان بدون آستین است، کرم ضدآفتاب را بر روی بازوها و شانه‌هایتان هم بمالید. دقت کنید که منظره یک پوست آفتاب سوخته در عکس‌های عروسی چندان خوشایند نیست.

نگران جوش‌ها نباشید

اگر صبح روز عروسیتان ناگهان یک جوش از ناکجا آباد سر رسید و اصرار داشت شما را در این روز بزرگ همراهی کند، نگران نشوید! شما می‌توانید با استفاده از کرم‌های پوشاننده تا حدودی از شر آن خلاص شوید؛ فقط دقت کنید که بیش از حد کرم نمالید؛ چون مصرف بیش از حد این کرم‌ها فقط باعث بزرگتر شدن جوش می‌شوند. کمی از این کرم‌های پوشاننده زیر آرایشتان بمالید و سپس از کرم‌پودر استفاده کنید. مطمئن باشید آنقدر که توجه شما را به خود جلب کرده، مورد توجه دیگران نخواهد بود.

سادگی همیشه زیباست 

کرم پودرتان را مثل ماسک روی صورت‌تان نمالید. دقت داشته باشید که هر چیزی وقتی بیش از حد استفاده شود، زیبایی خود را از دست می‌دهد. فقط در صورت نیاز کمی کرم پودر روی پوستتان بمالید. سعی کنید از کرم پودرهای مایع و مرطوب استفاده کنید و آنرا با اسفنج مخصوص روی پوستتان بزنید تا حالت طبیعی صورت حفظ شود. دقت کنید که حتما کرم پودری را انتخاب کنید که با رنگ پوستتان هماهنگی داشته باشد. در این زمینه می‌توانید از متخصصین آرایش کمک بگیرید.

حواستان به چشم‌ها باشد

در روز عروسی باید انتظار چند قطره اشک را داشته باشید. پس بهتر است از ریمل ضدآب استفاده کنید و چون کار از محکم کاری عیب نمی‌کند، بد نیست از مژه مصنوعی استفاده کنید تا هیچ خطری چشمهای آرایش شده شما را تهدید نکند.

زیر نور طبیعی آرایش کنید

بهتر است آرایش صورتتان را زیر نور طبیعی و تا آنجایی که ممکن است کنار پنجره انجام دهید. اگر هیچ نور طبیعی در اتاقتان نبود، زیر نور لامپ بنشینید و از به کار بردن سایه‌هایی که صورتتان را خیلی روشن نشان نشان می‌دهند، دوری کنید. در آخر مطمئن شوید که آرایش صورتتان در نور طبیعی، بیش از حد به نظر نرسد.

کمی پودر بزنید

احتمالا دوستان و آشنایان‌تان در روز عروسی عکس‌های زیادی از شما خواهند گرفت و از فلش دوربین هم استفاده خواهند کرد. برای اینکه عکس‌‌تان خوب بیفتید، کمی پودر روی صورتتان بزنید تا نور فلش، آرایش صورتتان را در عکس‌ بد نشان ندهد.

خودتان باشید!

خیلی مهم است که در روز عروسیتان شبیه خودتان باشید. سعی نکنید خیلی از چهره همیشگی‌تان دور شوید و بیش از حد آرایش کنید. مسلما همسر شما هم دوست ندارد روز عروسیش با یک غریبه در جشن شرکت کند!

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.