0 127

آتلیه راویا

--

با مدیریت آقای  نیکزاد

پاسداران - دشتستان دوم - پلاک ۱۶ - آتلیه راویا

شماره تماس
درخواست قیمت

معرفی آتلیه راویا

آتلیه عروس راویا در پاسداران واقع شده است و پیشنهاد می کنیم برای دیدن نمونه کارهای واقعی به این آتلیه عروس سر بزنید و از نزدیک خودتان بررسی کنید.

آفر ویژه پاییز آتلیه راویا

فرمالیه شمال 6.900

این داستان یک متن تبلیغاتی نیست!!!

مرداد سال ۱۴۰۰ بود که من ‌و همسرم یه کرونای خیلی شدید گرفتیم، اونم توی پیک پنجم همون روزایی بود که هفتصد نفر هفتصد نفر میمردن و هیچ بیمارستانی جای خالی نداشت و دارو پیدا نمیشد و این شد زمینه یکی از مهم ترین تصمیم های زندگیم...

تصمیم گرفتم اگه دوباره راحت ترین کار زندگیم یعنی نفس کشیدن (که حالا خیلی سخت شده بود) عادی شد؛ از عروس و دامادهایی که میخوان یه زندگی رو شروع کنن و هزار و یک خرج سنگین اول مسیر دارن و یکیش آتلیه است، سود کمتری بگیرم.

از یه طرف خیلیا فکر میکردن این قیمت پایین حتما بخاطر کیفیت کمه و میرفتن و منم چندباری وسوسه شدم که قیمت رو بالا ببرم اما یاد قولی که داده بودم افتادم و قرارداد ها همچنان با سود کم و حتی قراردادهای رایگان بسته می‌شد!!!

البته مبلغ قرارداد که رایگان نبود اما همون پول کم رو هم از دامادی که میدونستم ندارن یا کسی معرفی میکردشون نمیگرفتم، حالا قسمت عجیبش اینجاست که از وقتی این تصمیم رو گرفتم، ضبط های صنعتی و تجاری خیلی خوبی بهمون میخورد و اتفاقی که باید توی چهار پنج سال از نظر اقتصادی برامون میوفتاد یه دفعه توی سه چهار ماه انجام شد، نمیدونم به برکت مال چقدر اعتقاد دارید ولی من خیلی بهش باور پیدا کردم.

پس تعارف رو بزارید کنار اگه خودتون یا کسی رو میشناسید که میخواد ازدواج کنه و توان مالی عقد قراداد آتلیه رو نداره بدون هیچ نگرانی و خجالتی با ما درمیون بگذارید و مطمئن باشید این راز بین خودمون میمونه، چه دامادهایی داشتیم که با ما قراداد بستن و حتی عروس خانوم متوجه نشدن که ما اقساط قرارداد رو ازشون نگرفتیم.

خب این سهم کوچیک ما توی ساختن زندگی شماست، ایشالا که بقیه اش رو هم خودتون با مهربونی و گذشت بسازید، یاعلی مدد.

برای اطلاعات بیشتر با آتلیه راویا تماس بگیرید.

سابقه عضویت در وب سایت نوعروس

34 روز

نظرات کاربران در مورد آتلیه راویا


نظر می دهم
با معرفی نوعروس به آتلیه راویا می توانید از تخفیف های حین قرارداد برخوردار شوید.
لطفا کمی صبر کنید...