0 112

تشریفات ماه عسل

---

با مدیریت آقای  زنهاری

تهران و حومه (شرق و غرب)

شماره تماس
درخواست قیمت

فوق لاکچری ترین باغ

معرفی تشریفات ماه عسل

تشریفات ماه عسل با مدیریت آقای زنهاری و تیم فوق حرفه ایی تشریفات ماه عسل از تمام زوایا با به کار گیری بروز ترین و خاص ترین ادوات دیزاین به همراه مدرن ترین سبک های برگزاری مراسم در خدمت شماست.

تست زنده قبل از عقد قرارداد و هرشب تست زنده مراسم و تسویه حساب بعد از اجرا

فوق لاکچری ترین باغ تالارها و عمارت ها در تهران و حومه مناسب با هر سلیقه و بودجه ایی

امکانات و سرویس های ویژه تشریفات ماه عسل

سرو فینگرفود و انواع سوخاری

سرو غذاهای دریایی

نکته اول جهت مشاهده عمارت و باغ تالارهامون در (تهران و حومه) و از همه مهمتر نظرات عروس دامادهای عزیزمان از نحوه عملکردمان لطفا به پیج اینستاگرام ماه عسل مراجعه فرمایید.

نکته دوم تیم تشریفاتی ماه عسل از تمام زوایا با به کار گیری بروز ترین و خاص ترین ادوات دیزاین به همراه مدرن ترین سبک های برگزاری مراسم در خدمت شماست.

نکته سوم آفر فوق العاده برای معدود تاریخ های خالیمون بدلیل اختصاصی بودن کلیه آیتم ها

شما میتوانید با کمترین هزینه فوق لاکچری ترین مراسم خود را برگزار کنید و بدلیل اینکه خیال شما را از بابت صفر تا صد مراسم راحت کنیم تسویه حساب بعد از اجرا می باشد.

هدایای تشریفات ماه عسل

برگزاری جشن عروسی، همیشه، برای عروس و دامادها و مهمان های آنها، از جذابیت خاصی برخوردار بوده است. به نحوی که تمام زوج ها همیشه تلاش می کنند نسبت به بودجه ایی که دارن مهمترین اتفاق زندگی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند به همین دلیل تیم تشریفاتی ماه عسل در قدم اول کلیه دکور و دیزاین های عمارت اختصاصی خود را به تمام زوج ها هدیه خواهد داد تا بهترین شب زندگی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند.

با ما رویایی فکر کنید بعضی از عروس و دامادها نیز به دنبال ایده های بسیار جدید و جذابی هستند که برای مراسم خودشان به کار ببرند.

ما میتوانیم این قول را به شما بدهیم تا با تیم تشریفاتی ماه عسل دیگر نگران ایده نباشید و البته نظرات عروس دامادهای عزیزمان خود مهر تایید بر حرفهایمان است

حتما به پیج اینستاگرام ماه عسل سر بزنید قطعا با اولین تماس مهمان دائمی ما خواهید شد.

برای رزرو تاریخ های باقی مانده با تشریفات ماه عسل تماس بگیرید یا درخواست قیمت دهید تا همکاران ما بصورت دقیق به شما مشاوره بدهند.

نظرات کاربران در مورد تشریفات ماه عسل


نظر می دهم
پیشنهاد نوعروس

تشریفات پدرخوانده

با معرفی نوعروس به تشریفات ماه عسل می توانید از تخفیف های حین قرارداد برخوردار شوید.
لطفا کمی صبر کنید...