etrics.com/atrk.gif?account=tFj7q1KAfD20Cs" style="display:none" height="1" width="1" alt="" />-->

 10 عکس

آلبوم: عکس عروسی خنده دار (قسمت دوم)

این عکس های عروسی جالب و خنده دار را ببینید و از آن ها برای عروسی تان ایده بگیرید

عکس های عروسی شما باعث می شوند که هیچگاه جزئیات روز عروسی تان را فراموش نکنید ولی این به این معنا نیست که همه عکس ها باید جدی باشند. اینجا تعدادی عکس عروسی خنده دار را جمع کرده ایم که بتوانید از آن ها الهام بگیرید. یادتان باشد این ها را به لیست عکس های عروسی تان اضافه کنید و از عکاس تان بخواهید که تعدادی عکس خنده دار از شما بگیرد تا بعدها به آن ها نگاه کنید و یاد روز عروسی تان بیفتید:

داماد بی میل

عکسی که در آن عروس مشغول کشاندن داماد بی میل روی زمین است هر کسی را به لبخند وا می دارد. قطعا در این عکس اول عروس و داماد از تمیز بودن زمین مطمئن شدند و بعد داماد روی زمین دراز کشیده است.

لحظه مرلین مونرویی

عروس هایی که لباس عروسی با استایل دهه 1950 انتخاب کرده اند حتما باید یک همچین عکسی به سبک مرلین مونرو بیندازند. فقط باید منتظر یک باد شدید باشید!

پرتاب داماد

از بحث پرتاب دسته گل بگذریم، تا به حال به پرتاب داماد فکر کرده بودید؟ این عکس که در آن ساقدوش ها در حال بالا انداختن آقا داماد هستند یک عکس خیلی خاص و یک یادگاری خیلی خوب برای همه آن ها است که سالیان سال از دیدن اش لذت خواهند برد.

پز دادن با حلقه

این یکی از صحنه های معمول عروسی ها است که عروس با حلقه درخشان اش پز می دهد. در این عکس ها عروس حلقه اش را به ساقدوش هایش نشان می دهد و آن ها هم واقعا از دیدن این صحنه هیجان زده شده اند.

پز دادن داماد با حلقه

این بار داماد این کار را انجام می دهد.

دایناسور در عروسی

می توانید وقتی پیر شدید عکس عروسی تان را به نوه های کوچک تان نشان دهید و به آن ها بگویید که زمان شما دایناسور وجود داشته است!

به نمایش گذاشتن جوراب ها

یک ایده دیگر برای عکس های خنده دار عروسی به نمایش گذاشتن جوراب ها هستند. چه عروس و داماد جوراب های عجیب شان را به نمایش بگذارند و چه ساقدوش ها جوراب های رنگارنگ شان را.

شادی به سبک اوسین بولت

همه با نحوه شادمانی اوسین بولت، دونده جامائیکایی آشنا هستند. شما هم اگر در روز عروسی تان احساس برنده بودن می کنید می توانید این ژست را امتحان کنید.

نامه دارید

سعی کنید از تمام محیط اطراف تان برای گرفتن عکس های خنده دار استفاده کنید. در این عکس یکی از مهمان ها را می بینیم که نامه ای آورده است و از لای در نگاه می کند.

طرفدارهای فوتبال

اگر داماد به شدت علاقه دارد که عشق اش به فوتبال را در روز عروسی نشان دهد ولی عروس تمایلی به این امر ندارد با چنین عکسی می توانید این چالش را برای همیشه ثبت کنید.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

آلبوم: عکس عروسی خنده دار (قسمت اول)
لطفا کمی صبر کنید...