تبلیغات آرایش و گریم داماد در شب عروسی حسابی وسوسه انگیز به نظر می رسد. ولی مراقب باشید که چهره تان در جشن عروسی تغییر زیادی نکند .

تحریریه نوعروس/ میترا شکری: حتما شما هم در جشن های عروسی حضور داشته اید که چهره آقای داماد برای مهم ترین روز زندگیش بیش از اندازه تغییر کرده است. البته نه تغییری دلپسند و جذاب، بلکه تغییر فرم ابرو، مو و یا رنگ پوست به شکلی که اصلا به چهره اش نمی آید. برای اجتناب از چنین اشتباهی مطلب زیر را به دقت بخوانید و اگر عروس خانم هستید قبل از رفتن همسرتان به آرایشگاه داماد این توصیه ها را به ایشان بازگو کنید.به آرایشگر داماد بگویید ابرو برندارد


شاید در نگاه اول تغییر کردن و برداشتن ابرو برای یک شب شما را وسوسه کند، اما باور کنید جذابیتی که به واسطه ی مردانگی تان به دست می آورید با موچین هایی که قرار است موهای زیر ابروی شما را بردارند به باد می روند. اگر ابروهای نامرتب و پرپشتی دارید، از آرایشگر بخواهید آن ها را به کمک قیچی کمی مرتب کند، اما برداشتن ابرو و خط انداختن ابرو شما را به دردسر می اندازد خصوصا وقتی مشغول دیدن عکس های عروسی تان باشید و متوجه شوید ابروهای شما حتی از ابروهای همسرتان هم نازک تر بوده و واقعا چه چیزی بدتر از این؟


مدل ریش، مثل همیشه

اگر ریش اصلا به شما نمی آید، اگر همه می گویند که ته ریش برای شما مناسب ترین انتخاب است، یا اگر ریش بلند جزو بهترین مدل ها برای صورت شما ست، لازم نیست برای شب عروسی فرم چهره تان را تغییر دهید و تصمیم بگیرید با عوض کردن مدل ریش های تان خودتان را عوض کنید.
ممکن است آرایشگر داماد اصرار به عوض کردن مدل ریش شما داشته باشد، لطفا دست رد به سینه اش بزنید. البته منظورمان این نیست که تغییر را نپذیرید، ما می گوییم مدلی که به شما می آید را کلا عوض نکنید، اما به پیشنهادات فکر کنید و اگر تمایل داشتید آن را اجرا کنید. این را هم فراموش نکنید اگر هفت تیغ کردن صورت تان همیشه از شما فرد زشتی ساخته و نقص های صورت تان را برجسته کرده، قرار نیست در شب عروسی تان این اصل تغییر کند؛ شما اگر در این شب ریش تان را بزنید باز هم به همان صورت با نقص های تان روبرو می شوید. واقعا نیازی نیست برای اینکه ثابت کنید داماد هستید، هفت تیغ باشید، آن مدلی را انتخاب کنید که به صورت شما می آید.


فون بزنید

دور مداد چشم کشیدن و کرم پودر زدن به صورت تان را کلا خط بکشید. برای اینکه صورت تان بهتر به نظر برسد و در عکس ها برق نزند، اشکالی ندارد مقداری فون مخصوص گریم آقایان مصرف کنید، اما اینکه آرایشگرتان بخواهد شما را به سمت وسایل آرایش زنانه سوق بدهد، قطعا بزرگترین اشتباه را انجام می دهد و بهتر است همراهی اش نکنید.


مقاله مرتبط: راهنمای انتخاب آرایشگاه داماد


آرایشگر داماد، ترمیم موهای ریخته

اگر جلوی سرتان موی ریخته دارید یا ابروهای تان به شدت خالی است، از آرایشگرتان بخواهید با پودر مخصوص مو و ابرو ایرادات شما را برطرف کنید. با این هم جذاب تر به نظر می رسید و هم عکس عروسی تان که یادگاری از این شب به یادماندنی است بسیار زیبا می شود.

آرایشگر داماد نباید انجام بدهد 


حواس تان به موهای تان باشد

همه ی آن چیزهایی که درباره ی ریش هایتان گفتیم، درباره ی موهای تان هم صادق است. اگر آرایشگر داماد اصرار کرد مدل موهای تان را عوض کند، به او این اجازه را بدهید. اما اگر درآینه نگاه کردید و از نتیجه راضی نبودید، حتما مخالفت خودتان را اعلام کنید و از او بخواهید مدل موی بهتری برای تان در نظر بگیرد، چون اگر خودتان این مدل مو را نپسندید، قطعا بقیه هم آن را نمی پسندند. سعی کنید خیلی سمت مدل موهای عجیب نروید، سالها برای تست کردن این مدل ها وقت دارید، بهتر است شب عروسی تان را مثل همیشه بگذرانید تا پشیمان نشوید.