نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

درمان لاغری مفرط چیست؟

از لاغری عذاب میکشم

پرسش: 23 سالمه و 39 کیلو بودم رفتم باشگاه بدنسازی و پروتئین gain vit مصرف کردم. حدود یک کیلو و نیم اضافه شدم طی یک ماه. اشتهامم با قرص سیپروهپتادین بالا آوردم اما وزنم دیگه نمیره بالا. ببخشید که اینو میگم اما خروجیم ( دفع) بیشتر از ورودی ( خوردن) هست. ممنون میشم کمکم کنید. راستی آزمایش تیروئید هم دادم منفی بود. خیلی عذاب میکشم از لاغری.
پاسخ

پاسخ: دوست عزیز وقتی یک مورد لاغری مفرط مراجعه می کند اول از نقطه نظر پرکاری تیروئید و وجود انگل باید مورد بررسی قرار بگیرید. ظاهرا شما آزمایش اول را انجام داده اید و مشکل تیروئید نداشته اید. آیا آزمایش مدفوع هم تاکنون انجام داده اید ؟

اگر جواب آزمایش شما از نظر انگل هم منفی باشد باید به سراغ رژیم غذایی برویم. در مورد افرادی که لاغری مفرط دارند ژنتیک فرد و خانواده در اولویت است. همچنین به طور کل چاق کردن افراد کار سخت تری از لاغر کردن افراد است. چرا که اغلب ما با یک فرد کم اشتها، کم صبر در خوردن و البته تنبل مواجهیم که حاضر است ساعت ها گرسنه بماند اما مبادرت به خوردن چیزی نکند!!!
در رژیم غذایی افراد لاغر باید تعداد وعده ها و میان وعده ها را زیاد کرد و در عوض حجم وعده ها کم کرد و به این ترتیب از فرد بخواهیم از مواد غذایی کم حجم اما با کالری مناسب استفاده کند که هم اشتهایش بهتر شود و هم بتواند افزایش وزن داشته باشد.
در بهترین شرایط در صورت رعایت صحیح رژیم توسط فرد تا ماهی ٢-٣ کیلوگرم توسط رژیم غذایی می توانید افزایش وزن داشته باشید. در کنار رژیم غذایی افرادی که لاغری مفرط دارند باید روزانه از یک مولتی ویتامین کامل به همراه پودر گین آپ استفاده کنیم.

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود عضو نوعروس
بازیابی کلمه عبور  

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید
مرا به خاطر بسپار