امکان بازگشت رابطه عاطفی ۴ساله

آیا بازگشت رابطه عاطفی ۴ساله پس از کات شدن که معشوقه دختر در آغاز رابطه عاطفی جدیدی تحت عنوان نامزدی است امکان دارد ؟
پاسخ

سلام ودرود

همراه شما در کلینیک نوعروس هستیم.

دوست گرامی درشرایط بسیار حساسی هستید. با تمام منطق با موضوع روبروشوید، ازخود چندسوال بپرسید:

۱)به چه دلیل این رابطه قطع شده است؟

۲) آیا همان دلیلی که ۴ سال قبل باعث حذف این رابطه شده آیا اکنون نیز وجود دارد؟

۳)فرض کنید دختر خانم هیچ مشکلی برای برگشت نداشت آیا شما می توانستید جایگاه وپایگاه قلبی کافی و وافی برایش بسازید وتکیه گاه مناسبی برای ایشان باشید که محدد پس از ۴ سال بتواند به شما فکر کند و روی شما حساب کند؟

۴)آیا الان که ایشان نیز در شرایط جدیدی قرار گرفته اند حاضرند موقعیت جدید را ازدست بدهند و باز هم با شرایط قبلی شما که یکبار ازنظر ایشان یا خانواده شان رد شده کناربیایند؟

۵)آیا شما دراین ۴ سال تغییری موافق خواسته این خانم و خانواده شان داشته اید؟

۶)آیا اینقدر به دخترخانم علاقه دارید که فقط به خوشبختی وی فکر کنید و درصورتیکه شرایط خوشبختی باغیر شما برایش پیش آمده اجازه بدهید که پی زندگی خود برود وفقط برایش آرزوی خوشبختی داشته باشید؟

ببینید این خانم درشرایط سختی به سر می برند، به همان دلیلی که ۴ سال درکنارش نبودید به همان دلیل احتمال دارد دوباره ترکش کنید، پس اجازه دهید زندگی اش را با فردی که همیشه در کنارش خواهد بود بسازد.

سعی کنید بسیار دقیق وحساس دراین مرحله باشید. ازمشاوره مشاوران آگاه و کتب روانپزشکی استفاده کنید.

سعی کنید توکل خود را به خداوند و ایمان به تقدیر الهی را افزایش دهید که اگر شرایط بر وفق مراد شما نشد آسیب چندانی نبینید.

اجازه بدهید دختر خانم وخانواده اش در مورد نامزد ایشان خودشان تصمیم بگیرند و ادامه موضوع جدید را کاملا به ایشان واگذارکنید.

اگر به احتمال ۱ درصد موضوع نامزدی ایشان هم ازبین رفت آنوقت شما حق دارید که مجددا خود را به ایشان وخانواده اش معرفی بنمایید.

ان شاالله بهترین تقدیرها برای شما و ایشان رقم بخورد، مطمئن باشید اگر این موضوع را خالصانه و صادقانه به خداوند واگذار کنید و خلوص نیت در روابط عاطفی خود داشته باشید بهترین زندگی ها نه الزاما با این خانم که پرونده شان دررابطه عاطفی باشما بسته شده است،درانتظار شماهست.

موفق باشید

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

لطفا کمی صبر کنید...