اولین رابطه زناشویی برای تازه عروس و دامادها، اگر درست مدیریت نشود میتواند برای مدت ها رابطه زناشویی شان را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل و برای شناخت اصول رابطه ای صحیح توصیه می شود این مطلب را بخوانید

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

اولین رابطه جنسی با همسرمان را چطور مدیریت کنیم؟ سوال مهمی است که هر نوعروس و تازه دامادی را به خصوص اگر تا پیش از این هیچ تجربه ای در این زمینه نداشته باشند درگیر می کند و حتی اگر پاسخ درستی برایش پیدا نشود ممکن است تا هفته ها و ماه ها زندگی شان را تحت تاثیر قرار داده و بر روابط عاطفی شان هم اثر بگذارد.

خودتان را برای شب ازدواج آماده کنید

-احتمالا ترجیح می دهید که اولین باری که قرار است با هم رابطه داشته باشید – چه شب عقد باشد و چه عروسی – در اتاق های جداگانه لباس هایتان را عوض کنید. شاید حتی همسرتان توی اتاق خواب بماند و شما لباس خواب تان را در حمام بپوشید.
-حتما سری به دستشویی بزنید و خودتان را بعد از مراسم طولانی جشن و ... تر و تازه کنید.
-قبل از شروع رابطه دستشویی بروید و ادرار کنید و با مثانه پر به تخت نروید.
-عروس خانم ها معمولا استرس زیادی دارند و همین استرس باعث می شود که عرق کنند. بنابراین اگر آن شب وقت ندارید دوش بگیرید و بعد به تخت بروید (که ما چنین توصیه ای نداریم) بهتر است زیر بغل و اندام تناسلی تان را کاملا با آب بشویید.
-کمی لوبریکانت به اطراف واژنتان و دهانه ورودی آن بزنید.
-بهتر است لباس خواب بپوشید، موهایتان را باز کنید و حتماً مسواک بزنید!

چطور شروع کنید؟

وقتی برای رفتن به تخت آماده شدید، احتمالاً همسرتان هم آماده است. اجازه دهید شما را در آغوش بگیرد و ببوسد. به آرامی دست هایتان را روی کمرش بگذارید و اگر دوست دارد این مرحله طولانی تر شود، خب، چه بهتر!
احتمالاً در این شب خاص خیلی سریع این سیگنال را از همسرتان دریافت می کنید که می خواهد بخش اصلی رابطه را شروع کند. لزومی ندارد که به زبان بیاورد چون تغییرات بدن اش را در فرآیند معاشقه حس خواهید کرد!
اگر همسرتان راست دست است بهتر است جوری کنارش دراز بکشید که سمت چپ او قرار بگیرید که موقع رابطه بتواند از دست پر قدرت اش استفاده کند نه درست ضعیف اش.
وقتی همسرتان نقاط حساس بدن تان را لمس می کند بهتر است ساکت نمانید و با یک صدای کوچک همراه با رضایت او را تشویق کنید. مطمئن باشید همین «آه» ملایم یا «امممم» کوتاه می تواند همسرتان را تا آسمان بالا ببرد!
از آنجا که اولین بار است با هم رابطه دارید، مسلما او نقاط حساس بدن شما را خیلی خوب نمی شناسد یا نمی داند که روش درست تحریک کردن تان چیست. پس اصلا ایرادی ندارد که دست اش را بگیرید و او را در مسیر درست هدایت کنید تا هر دو لذت و رضایت بیشتری را تجربه کنید.
اگر همسرتان حرکتی می کند که واقعا دوست دارید یا لذت زیادی به شما می دهد حتما این مساله را بگویید. لزومی ندارد که حتما از کلمات استفاده کنید، یک آه کوچک پر رضایت یا انگشت هایتان که لا به لای موهایش می لغزد در این زمینه کفایت می کند. در غیر این صورت همسرتان هیچ وقت نمی فهمد که شما چه کاری را در یک رابطه زناشویی دوست دارید و احتمالا نمی تواند آن را برایتان تکرار کند.
اگر آلت تناسلی همسرتان کمی کوچک است بهتر است بعد از اینکه بالای بدن شما قرار گرفت، پاهایتان را جمع کرده و تا روی سینه بالا بیاورید و بعد رابطه را شروع کنید. این کار به دخول عمیق تر کمک می کند و باعث می شود احساس لذت بیشتری داشته باشید. اگر آلت همسرتان کمی بلند است بهتر است پاهایتان را کاملا دراز کنید تا عمق دخول کمتر شود.

وقتی به ارگاسم می رسید...

در اولین رابطه زناشویی احتمالاً همسرتان خیلی زود به ارگاسم می رسد و شاید آنقدر زمان نداشته باشید که با تغییر موقعیت، لذت بیشتری را تجربه کرده یا امتحان کنید و ببینید که در چه موقعیتی راحت تر هستید. بنابراین از اولین تجربه رابطه جنسی تان انتظار نداشته باشید که موقع رابطه واژینال لذت خیلی زیادی را تجربه کنید – هر چند ممکن است کل رابطه به شدت لذت بخش و خاطره انگیز باشد.
اگر همسر شما تا پیش از این تجربه هیچ گونه رابطه جنسی را نداشته ممکن است درست در آغاز اولین ارتباط به ارگاسم برسد. این موضوع اشکالی ندارد و نشان دهنده این نیست که همسرتان دچار زودانزالی است.
اگر این اتفاق افتاد، همسرتان را آرام کنید چون قطعا استرس زیادی دارد. به او بگویید که هیچ عجله ای در کار نیست. او را در آغوش بگیرید و حرف های عاشقانه بزنید یا بگویید چقدر همه این ماجرا عجیب و لذت بخش است. در این فاصله همسرتان دوباره دچار نعوظ خواهد شود و می توانید بار دیگر برنامه را از جایی که متوقف شده بود شروع کنید.
اگر احساس می کنید همسرتان از ارگاسم زودهنگامش ناراحت شده یا خجالت کشیده صورت اش را بین دو تا دست هایتان بگیرید و در حالیکه عمیقا به چشم هایش نگه می کنید بگویید چقدر خوش شانس هستید که امشب او را به عنوان همسر در کنارتان دارید.
اصلاً اشکالی ندارد اگر نمی خواهید شب اول ازدواج تان با هم رابطه داشته باشید. استرس و خستگی مراسم می تواند شما را از پا بیندازد و روی کیفیت اولین رابطه تان اثر بگذارد. بنابراین می توانید همدیگر را در آغوش بگیرید، ببوسید و... اما بخش اصلی رابطه را برای زمانی بگذارید که کاملا استراحت کرده و پر انرژی هستید.