3 1029

تشریفات مجلل د‌‌‌‌‌ِ آن (DeAn)

--

با مدیریت آقای  بهزاد

جنت آباد

شماره تماس
درخواست قیمت

معرفی تشریفات مجلل د‌‌‌‌‌ِ آن (DeAn)

تشریفات مجالس د‌‌‌‌‌ِ آن (DeAn) وظایف مختلفی را به عهده می گیرد تا شما عزیزان با آرامش، لحظه های خاص زندگیتان را با مدعوین سپری کنید.

گرچه جشن عروسی تنها مختص عروس و داماد است ولی شما عزیزان در مرکز توجه جمع در این شب با شکوه هستید، تشریفات عروسی د آن در ثانیه ثانیه های قبل و بعد این شب به یاد ماندنی در کنار شما خواهد بود تا شما سروران گرامی به دور از هرگونه استرس و نگرانی شبی به یاد ماندنی را در کنار مدعوین عزیزتان سپری کنید. به راستی جشن عروسی مهمترین و بزرگترین جشن در زندگی هر دختر و پسری است و همه تمایل دارند که شبی بی نظیر و به یاد ماندنی داشته باشند.

لحظات سبز خود را در تشریفات د آن جاودانه کنید از صفر تا صد مراسم خود را با طیب خاطر به کادر مجرب و آشنا به علم HoTel Management بسپارید.

سرویس های ویژه تشریفات مجالس د‌‌‌‌‌ِ آن

تشریفات مجالس د‌‌‌‌‌ِ آن برای آن دسته از عزیزانی که از طرف مجموعه نوعروس تماس می گیرند (ورودی باغ، پکیج فیلم و عکس، سفره عقد، ماشین عروس) با قیمت بسیار مناسب و بخش قابل توجهی را هدیه در نظر می گیرد.

تشریفات و خدمات مجالس د آن با منو های متنوع و پیشنهادی خود، میتوانید پکیج های کامل و بی نظیری را با قیمت مناسب در اختیار شما سروران عزیز قرار دهد.

تشریفات مجالس د آن با داشتن سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه برگزاری مجالس عروسی، جشن ها و میهمانی ها و برگزاری همایش ها و سمینار ها گزینه بسیار مناسبی برای جشن عروسی شماست.

پرسنل دوره دیده و حرفه ای تشریفات مجالس د‌‌‌‌‌ِ آن در کنار دیزاینر ها ( گل آرایی ، نور پردازی و ...) کادری بسیار حرفه ای را تشکیل داده است.

از مشورت با تیم قدرتمند تشریفات عروسی د‌‌‌‌‌ِ آن پشیمان نخواهید شد چون مراسم شما فقط یکبار انجام می شود و دیگر قابل اجرا و یا جبران پذیر نیست.

برای مشاوره رایگان منتظر تماس شما هستیم.

نظرات کاربران در مورد تشریفات مجلل د‌‌‌‌‌ِ آن (DeAn)


نظر می دهم
  • نامشخص 9 بهمن 1398ساعت18:39

    خیلی کاراتون خاص و زیباست

  • نامشخص 12 شهریور 1397ساعت17:07

    من واقعا از سایت نوعروس بخاطر اینکه زمینه آشنایی ما با تشریفات د آن و شخص مهندس بهزاد رو فراهم کرد دارم. واقعا شب بی نظیری رو با مدیریت عالی خودشون برای ما رقم زدن.مراسم چیزی فراتر از انتظار ما و بیشتر از خواسته ها و قول و قرارمون بود. امیدوارم لذت مواجه شدن با همچین مجموعه قوی ای برای همه فراهم بشه.

با معرفی نوعروس به تشریفات مجلل د‌‌‌‌‌ِ آن (DeAn) می توانید از تخفیف های حین قرارداد برخوردار شوید.
لطفا کمی صبر کنید...